Йога табір

+38(096)803-47-70

Враження липневого туру

Намасте, друзі! На одному подиху, барвисто і, часом, екстремально пролетіли два тижня липневого Йогатабору. Дні минали швидко: здавалося, от лише зустріли схід сонця, як вже воно сідає за  верхівки дерев, наприкінці вечірнього тренування.

DSC_1518

Крім щоденних Йога-практик і лекцій з Ведичного знання мали незабутні захоплюючі подорожі, звідали околиці нашої оселі і вирушали в далекі-високі походи. Рахівські гори – це щось неймовірне, туди тягне вертатися знов і знов! Вразили Близницькі зелені полонини, Веденяска,  які  дивовижною своєю красою геть не поступаються альпійським лугам, з висоти яких відкривається безмежний простір Карпатських гір, і небо здається ближчим… Гірське озеро, в кришталевій гладі якого відзеркалились білі пухнасті хмаринки в небесній синяві. До високогірної полонини добиралися, дерлися вгору по лісовому бездоріжжю неперевершеним позашляховиком – ГАЗ 66, з майстерним і надійним  водієм. По полонині дорога простягалась по самому хребту, часами їхали над прірвою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Закарбувалися в пам’яті оповіді нашого гіда – дяді Вані,  який знає в цих горах кожну стежинку-травинку, і знімає чудові фільми  про рахівські Карпати, про повадки  мешканців цих лісів – оленів, диких кабанів, лисиць, вовків, змій, птахів; про дивовижні  гірські квіти і дерева. Закарбовує дивовижні миті в світлинах. Взимку, весною, літом, восени – Карпати прекрасні і незабутні, дядя Ваня,  закоханий в ці гори усе життя, при любій погоді проходить десятки кілометрів лісовими стежинами, щоб “зловити омріяний кадрик”. Це людина, яка живе серед природи і відчуває єдність з усіма проявленими живими творіннями, в гармонії і щасті, і в своїх 70 років є молодим і радісним, прагне творити.  Таке відчуття внутрішнього щастя, не пов’язане з матеріальними благами, є в кожного з нас. Просто ми про нього забули. То ж згадайте, і живіть, радіючі кожному сходу Сонця, безкрайому небу над головою, усьому, чим обдарувала нас Природа, і  дітьми якої ми є.

DSC03469

Запрошуємо нових друзів до нашого кола! Зустрінемось 1-15 серпня!

Тел. +38 096 8034770 Жанна Потапова.

20170714_105616

Хочу з вами
Instagram