Йога табір

+38(096)803-47-70

Програма

Наша програма і щоденний режим побудовані у відповідності до комплексної Йога-терапії.
Це радикальна і доступна, підтверджена тисячоліттями людської цивілізації, практика.  Ми пропонуємо тренування згідно індивідуального фізичного рівня: базовий  і середній ступені  складності. Приєднюйтесь до нас, якщо  прагнете  провести відпустку з відчутною користю для Здоров’я і роширити горизонти пізнання і самоусвідомлення.

Запитайте в йога-тічера: Жанна Потапова,

Вайбер +38(093)4492364 ; тел.+38 (096)803-47-70;

Email: fitness_forever@ukr.net

Атрибутами програми є:

 1. Йога-терапія Ш.С.Шивананди;
 2. Практика Хатха йоги;
 3. Пранаяма, Медитація;
 4. Вегетаріанська кухня Прасад;
 5. Лекції з Аюрведи, Йоги, Йога-терапії.

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

 • Пробудження 5:30;
 •  – 05-45:00-06-30 Пранаяма, Сур’я намаскар, і медитація до схід-Сонця;
 •  Техніка з відновлення тілесного вогню Алочака – пітта;
 • Ранкова йога-детокс практика – Сахаджі Басті Крійя – 06:10-08:00;
 • Туалет, омовіння 8:00-8:30;
 • Пранаяма, Пратьягара 08:30-08:50;
 • Сніданок 09:00-10:00
 • Прогулянки, походи 10:30 – 13:30
 • Обід 14:00-15:00
 • Після-обідній відпочинок – 15:00-16:00;
 • Лекції з Ведичної культури, аюрведи, йоги – 16:00-18:00;
 • Вечірня Хатха-йога, Пранаяма, або Цигун – 18:00-19:45;
 • Вечеря  – 20:00-21:00

Сон  – 22:00-05:30
DSCN2039

Застосовуємо методику визнаного Гуру йога-терапії – Шрі Свамі Шивананди, а саме “Сахаджі Дхауті Крійю”, спрямовану на очищення фізичного тіла на клітинному рівні, збалансування функцій внутрішніх органів і залоз. Очищення стосується також ментальної і енергетичної – тонких сфер людського організму: ментальний і фізичний плани пов’язані і взаємозалежні.
DSCN1281 Метою і об’єктом Йога-терапії завжди було і є Здоров’я в його широкому сенсі, на фізичному, ментальному, духовному рівнях. Йога-терапія, як і Йога в цілому, відновлює стійкість цілісної системи, якою є організм людини, повертає цій системі здатність до Само-відновлення, балансу, і стійкості. Хатха Йога є ефективним і радикальним методом збалансування Дош (енергій, законів) і зміцнення тіла.
Йога-терапія і Хатха йога являються основою практичної частини програми, незалежно від локації, сезону та інших обставин проведення наших Йога-турів.
На ранкових практиках виконуємо власне очисні процедури Сахаджі-Басті-Крійя, які включають: прийняття теплого очисного розчину 1,5 л. і виконання послідовністі асан, бандхи, крійї, рекомендовані Шиванандою,  спрямовані  на очищення кишечнику – “кореню організму”,  органів і тканин тіла на клітинному рівні. Далі: дефекація, омовіння. Після: Пранаяма – робота з очищенням тонкого – ментального плану.

Окрім  саме  очисних процедур Сахаджі Басті Крійя, складовими  Йога-терапії Шивананди є також сонячні ванни, омовіння в природних водоймах, пранаями в русі, які  повною мірою, ефективно діють  в умовах чистого природного середовища. Наряду із практикою Йоги програму збагачено теоретичними заняттями. До програми включено лекції з Аюрведи і Йоги за наступними темами:

 1. Йога -детокс Сахаджи Дхауті Крійя. Система очищення організму Шрі Свамі Шивананди, квінтесенція доступних очисних практик Йога Терапії.
 2. Аюрведа – Наука Життя. Засади і принципи Аюрведи. Холістичний метод лікування і профілактики здоров’я.
 3. Аюрведична дієтологія. Індивідуальний підхід у формуванні раціону харчування. Загальні принципи здорового харчування згідно Аюрведи.
 4. Індивідуальна конституція тіла. Яку роль у підтримці Здоров’я відіграє знання про власну індивідуальну конституцію – Пракріті?
 5. Закон Часу – основний Закон Природи. Цикли і біоритми: добові, сезонні, річний і життєвий цикл.
 6. Йога. Цілісна система, філософія і практика підтримання Здоров’я в усіх його проявах: фізичному, ментальному, духовному. Вісім ступенів Йоги. Роль Асан і Пранаям.
 7. “Здоров’я – це чиста свідомість” Хвороба – помилка інтелекту”. Формула ідеального Здоров’я за Аюрведою.

Untitled design (29)

Ми запрошуємо взяти участь в наших Йога-турах усіх бажаючих, незалежно від рівня тренованості і вікової категорії. Вітається  прагнення бути здоровим і звільненим  від кола залежності від лікарів і ліків, згубних звичок; готовність змінити себе накраще завдяки щоденній практиці. Вітається сімейний відпочинок, для дітей надаємо знижки!  Умовою для усіх є дотримання правил і режиму йога-табору. Від самого початку заснування нашого проекту, ми щороку вдосконалюємо програму, враховуючи набутий досвід і дотримуючись класичних принципів йоги. 
Зміни себе – і ти зміниш Світ довкола!

йога-табір Прана

Формула ідеального Здоров’я (в широкому значенні, все-охоплюючому, за Аюрведою), коротко:

   1. Чиста їжа – категорії Саттва. Агімса.
   2. Здібність бачити речі правильно, а не “відносно себе”.
   3. Не-прив’язанність до надмірних насолод.
   4. Пожертви на добрі справи – вміння давати приборкує жадібність.
   5. Прихильність до правди (неправда руйнує) Сатья Парам.
   6. Прощення і вміння відпускати – Кшамаван.
   7. Вміння підтримувати і дослухатися духовних осіб, носіїв істинного Знання (за лекцією Бгакті Віг’яни Госвамі Махараджа https://www.youtube.com/watch?v=yKY0CSttECc).

Насправді, мало чим нагадує рецепт лікаря?
Як бачимо, формула ідеального здоров’я за Ведами, стосується ментального плану, а не фізичного, як прийнято в сучасному, матеріалістичному світосприйнятті… Не дотримуючись, не питайте, чому людство таке хворе і часто – невиліковне… І де зароджуються криваві війни, якщо не в схибленому розумі людей із забрудненою свідомістю?

(На сторінках сайту використано фото-матеріал Йога-турів з 2014 по 2021 рік). 

DSCN2221
Тури 2021 року  відбуваються: 

 1.  від 1 до 15 серпня базуємось в Кобилецькій Поляні, Закарпаття, Рахівський район, там приймаємо семи-денні і двотижневі тури.

тел.+38 (096)803-47-70;  вайбер, телеграм +38(093)4492364 Жанна.

Email: fitness_forever@ukr.net

20170707_151128

За домовленістю з групою організовуємо тривалі походи і виїзди в заповідні місця , екскурсії.  Відповідно корегуємо режим дня.

Основою практики є Хатха йога. Окрім  Асан питому увагу  приділяємо Пранаямі (контролю дихання) і Пратьягарі (медитації), як роботі  над збалансуванням розуму. Адже за Йогою і Аюрведою – саме в розумі  коріняться більшість недуг фізичного тіла.

Програму в Кобилецькій Поляні доповнено також Гормональною Йогою:  системою, що складається з  послідовності асан, в які вбудовано крійї і пранаяму. Практика задіює психо-фізичний аспект: навчає  формуванню (ментальному)  енергетичного потоку  всередині тіла  і спрямуванню його в певний орган або залозу, з метою посилення  в них обмінних процесів (очищення і живлення), і як наслідок – збалансування функцій ендокринної системи.

Викорінення причин хвороб

За аюр-ведою та йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з основних елементів, 5-ти стихій Макрокосму. В ньому діють ті ж сили, енергії і цикли, що й в Макрокосмі: повітря, вода і вогонь. Які стосовно людського організму звуться  Дошами (ознаками, недоліками, дослівно “тим, що підлягає збалансуванню”),  це є закони, що керують живою фізіологією організму: Вата-доша, Пітта-доша, Капха-доша. Очищення тіла і практика Хатха йоги сприяє відновленню балансу і природній  взаємодії  цих  сил (Дош). Метод   базується на практичному, свідомому  впливі  і задіяності  того, хто практикує, техніками йога-терапії і йоги на власне тіло, дотриманню режиму дня і правильного меню харчування.
DSCN2949

Хочу з вами
Instagram