Йога табір

+38(096)803-47-70

Програма

Наша програма і щоденний режим побудовані у відповідності до комплексної Йога-терапії.
Це радикальна і доступна, підтверджена тисячоліттями людської цивілізації, практика.  Ми пропонуємо тренування згідно індивідуального фізичного рівня: базовий  і середній ступені  складності. В групі одночасно збираємо  до 10 осіб. Приєднюйтесь до нас, якщо  прагнете  провести відпустку з відчутною користю для Здоров’я і роширити горизонти пізнання і самоусвідомлення.

Про місця проведення читайте тут: https://yogatabir.com.ua/place.html

Запитайте йога-тічера:

Вайбер +38(093)4492364 Жанна Потапова; тел.+38 (096)803-47-70;

Email: fitness_forever@ukr.net

Атрибутами програми є:

 1. Йога-терапія Ш.С.Шивананди;
 2. Практика Хатха йоги;
 3. Пранаяма, Медитація;
 4. Вегетаріанська кухня Прасад;
 5. Лекції з Аюрведи, Йоги, Йога-терапії.

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

 1. Пробудження 5:30;
 2.  – 05-45:00-06-00 Пранаяма, Сур’я намаскар, і медитація до схід-Сонця;
 3.  – 6:00-6:10 (на сході сонця) техніка з відновлення тілесного вогню Алочака – пітта;
 4. Ранкова очисна практика – Сахаджі Басті Крійя – прийом очисного напою, йога-асани, крійї – 06:10-08:00;
 5. Туалет, омовіння 8:00-8:30;
 6. Пранаяма, Пратьягара 08:30-08:50;
 7. Сніданок 09:00-10:00
 8. Прогулянки, походи 10:30 – 13:30
 9. Обід 14:00-15:00
 10. Після-обідній відпочинок – 15:00-16:00;
 11. Лекції з Ведичної культури, аюрведи, йоги – 16:00-18:00;
 12. Вечірня Хатха-йога, Пранаяма, або Цигун – 18:00-19:45;
 13. Вечеря  – 20:00-21:00
 14. Сон  – 22:00-05:30
  DSCN2039Застосовуємо методику визнаного Гуру йога-терапії – Шрі Свамі Шивананди, а саме “Сахаджі Дхауті Крійю”, спрямовану на очищення фізичного тіла на клітинному рівні, збалансування функцій внутрішніх органів і залоз. Очищення стосується також ментальної і енергетичної – тонких сфер людського організму: ментальний і фізичний плани пов’язані і взаємозалежні.
  DSCN1281 Метою і об’єктом Йога-терапії завжди було і є Здоров’я в його широкому сенсі, на фізичному, ментальному, духовному рівнях. Йога-терапія, як і Йога в цілому, відновлює стійкість цілісної системи, якою є організм людини, повертає цій системі здатність до Само-відновлення, балансу, і стійкості. Хатха Йога є ефективним і радикальним методом збалансування Дош (енергій, законів) і зміцнення тіла.  http://yogatabir.com.ua/philosophy.html
  Йога-терапія і Хатха йога являються основою практичної частини програми, незалежно від локації, сезону та інших обставин проведення наших Йога-турів.
  На ранкових практиках виконуємо власне очисні процедури Сахаджі-Басті-Крійя, які включають: прийняття теплого очисного розчину 1,5 л. і виконання послідовністі асан, бандхи, крійї, рекомендовані Шиванандою,  спрямовані  на очищення кишечнику – “кореню організму”,  органів і тканин тіла на клітинному рівні. Далі: дефекація, омовіння. Після: Пранаяма – робота з очищенням тонкого – ментального плану.

  Yoga Sup

  Окрім  саме  очисних процедур Сахаджі Басті Крійя, складовими  Йога-терапії Шивананди є також сонячні ванни, омовіння в природних водоймах, пранаями в русі, які  повною мірою, ефективно діють  в умовах чистого природного середовища.

Untitled design (29)Ми запрошуємо взяти участь в наших Йога-турах усіх бажаючих, незалежно від рівня тренованості і вікової категорії. Вітається  прагнення бути здоровим і звільненим  від кола залежності від лікарів і ліків, згубних звичок; готовність змінити себе накраще завдяки щоденній практиці. Вітається сімейний відпочинок, для дітей надаємо знижки!  Умовою для усіх є дотримання правил і режиму йога-табору. Від самого початку заснування нашого проекту, ми щороку вдосконалюємо програму, враховуючи набутий досвід і дотримуючись класичних принципів йоги. 
Зміни себе – і ти зміниш Світ довкола!

йога-табір Прана

Теоретичну частину, наряду з вашими йога-тічерами, доручено  науковцю, доценту наук Шрі Харі Дасу (Юрію Адамовичу Степанюку) досліднику і ровіднику Ведичного знання, його принципів, як основи для підтримання належного стану здоров’я, самоусвідомлення. Він є автором першого і єдиного в Україні підручника для ВУЗів “Ведичні знання про здоров’я”, і в Кобилецькій Поляні, на турах 17.07.-18.08.2019, проведе курс лекцій і бесід, завдяки яким ми навчимося застосовувати Ведичні знання про здоров’я на практиці, в повсякденному житті.
Також пропонуємо вашій увазі лекції нашого кухаря-вайшнаві, ведичного астролога, Бхадавардхани Даса – “Ведична астрологія. Гороскоп карми”. За вашим бажанням він може скласти індивідуальний гороскоп відповідно до дня, години, хвилини вашого явлення в цей світ. І проконсультувати, яким чином ви можете попередити негативні, критичні періоди вашого життя і піднести, використати з користю для себе найбільш сприятливі періоди. Також складає дитячі гороскопи, де визначає таланти, схильності дитини до певної діяльності.

(На сторінках сайту використано фото-матеріал Йога-турів з 2014 по 2019 рік). 

DSCN2221
Тури 2019 року  відбуваються:

1) з 12 по 22 квітня  на Термальних Басейнах Косино ,

2) з 1 по 11 червня в Чорногорії (Котор);

3) з 17 липня по 18 серпня базуємось в Кобилецькій Поляні, Закарпаття, Рахівський район, там приймаємо десяти-денні і двотижневі тури, а також 21-денні.

тел.+38 (096)803-47-70;  вайбер +38(093)4492364 Жанна.

Email: fitness_forever@ukr.net

20170707_151128

За домовленістю з групою організовуємо тривалі походи і виїзди в заповідні місця , екскурсії. Відповідно корегуємо режим дня.
маяк
Основою практики є Хатха йога. Окрім  Асан питому увагу  приділяємо Пранаямі і Пратьягарі, як роботі  над збалансуванням розуму. Адже за Йогою і Аюрведою – саме в розумі  коріняться більшість недуг фізичного тіла. Програму в Кобилецькій Поляні доповнено також Гормональною Йогою:  системою, що складається з  послідовності асан, в які вбудовано крійї і пранаяму. Практика задіює психо-фізичний аспект: навчає  формуванню (ментальному)  енергетичного потоку  всередині тіла  і спрямуванню його в певний орган або залозу, з метою посилення  в них обмінних процесів (очищення і живлення), і як наслідок – збалансування функцій ендокринної системи.

Викорінення причин хвороб

За аюр-ведою та йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з основних елементів, 5-ти стихій Макрокосму. В ньому діють ті ж сили, енергії і цикли, що й в Макрокосмі: повітря, вода і вогонь. Які стосовно людського організму звуться  Дошами (ознаками, недоліками, дослівно “тим, що підлягає збалансуванню”),  це є закони, що керують живою фізіологією організму: Вата-доша, Пітта-доша, Капха-доша. Очищення тіла і практика Хатха йоги сприяє відновленню балансу і природній  взаємодії  цих  сил (Дош). Метод   базується на практичному, свідомому  впливі  і задіяності  того, хто практикує, техніками йога-терапії і йоги на власне тіло, дотриманню режиму дня і правильного меню харчування.
DSCN2949