Йога табір

+38(096)803-47-70

Особливості

DSCN4004

Наш проект діє з 2014 року. Він є першим і єдиним в Україні в своєму форматі. Щороку ми збираємось, щоб навчити людей практиці Сахаджі Дгауті Крійя за Йога-терапією Ш.С.Шивананди: детоксикації, зміцненню, оновленню організма. Доступним і ефективним засобам, перевіреним тисячоліттями аюрведичної практики.  До нас приїзжають нові і “старі” друзі з усіх куточків України і з-за кордону. Ми навчаємо Хатха йозі усіх, хто прагне засвоїти цю неоціненну практику.  Пропонуємо тренування згідно індивідуального рівня тренованості, від базового до середнього ступеня складності. В групі одночасно збираємо не більше 14 осіб. Запрошуємо приєднатись до нас усіх, хто прагне провести відпустку з користю для здоров’я і роширити горизонти пізнання і самоусвідомлення.

Вперше ми розташовувались поблизу Славського, у Волосянці. Сезон 2015 року відбувався поблизу Синевирського Озера, в селі Синевирська Поляна. 2016 рік – Синяк, Мукачівського району. 2017 і 2018 рік – Кобилецька Поляна, Рахівщина. Весною 2019 ми успішно провели квітневий Детокс-тур поруч з Косинськими термальними басейнами. Нашими гостями стали люди  з  усіх куточків, великих і малих міст  України, і друзі з-за кордону. Багато хто з наших друзів відвідує табір щороку, за що ми дуже вдячні і завжди раді зустрічі!  Запрошуємо долучитись до наших Йога-турів.

Чим унікальні тури йога-табору Прана?

  • Пропонуємо комплексну програму очищення і зміцнення організму;
  • Практикуємо ефективний метод Детокс по Йога-терапії, користь для здоров’я якого підтверджена тисячоліттями;
  • Викладаємо Йогу, як цілісну систему і філософію;
  • Йога-Тічер проекту – професійні практики з 12-ти річним стажем викладання Йоги;
  • Навчаємо Йоги новачків і пропонуємо прогресивну тренування досвідченим практикам;
  • Наш проект успішно працює щорічно, з 2014 року, ми володіємо гідним досвідом практичного застосування Йогатерапіі;
  • Надаємо на йога-тури “повний пансіон”: проживання, триразове гаряче харчування, тренування з йоги та йога-терапії, лекції з аюрведою і йоги – “Ведичні знання про Здоров’я”;
  • Знайомимо з базовими принципами здорового життя по аюрведою, даємо загальні і персональні рекомендації щодо їх практичного застосування;
  • Навчаємо практичному застосуванню Йоги, як цілісної системи і прагматичної науки, що дає благополуччя на всіх рівнях: тілесному, моральному, ментальному і духовному.
  • У нашому Йога-таборі панує невимушена домашня атмосфера, яка сприяє розслабленню і очищенню.
детокс-тур сахаджи дхаути крийя

Багато з наших гостей відвідують табір щорічно, за що ми дуже вдячні і завжди раді зустрічі! Запрошуємо приєднатися до нашого кола всіх бажаючих.

На нашому сайті використано автентичні фото усіх попередніх йога-турів табору “Прана”.

Автор статей і сторінок – Жанна Потапова, йога-тічер і засновник йога-табору “Прана”, власник  фітнес-клубу і йога-студії  “Форевер”, Львів.

fitness.lviv.ua

https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

Хочу з вами
Instagram