Йога табір

+38(096)803-47-70

Історія

DSCN4004

Наш проект діє з 2014 року. Він є першим і єдиним в Україні в своєму форматі. Щороку ми збираємось, щоб навчити людей практиці Сахаджі Дгауті Крійя за Йога-терапією Ш.С.Шивананди: детоксикації, зміцненню, оновленню організма. Доступним і ефективним засобам, перевіреним тисячоліттями аюрведичної практики.  До нас приїзжають нові і “старі” друзі з усіх куточків України і з-за кордону. Ми навчаємо Хатха йозі усіх, хто прагне засвоїти цю неоціненну практику.  Пропонуємо тренування згідно індивідуального рівня тренованості, від базового до середнього ступеня складності. В групі одночасно збираємо не більше 14 осіб. Запрошуємо приєднатись до нас усіх, хто прагне провести відпустку з користю для здоров’я і роширити горизонти пізнання і самоусвідомлення.

Вперше ми розташовувались поблизу Славського, у Волосянці. Сезон 2015 року відбувався поблизу Синевирського Озера, в селі Синевирська Поляна. 2016 рік – Синяк, Мукачівського району. 2017 і 2018 рік – Кобилецька Поляна, Рахівщина. Весною 2019 ми успішно провели квітневий Детокс-тур поруч з Косинськими термальними басейнами. Нашими гостями стали люди  з  усіх куточків, великих і малих міст  України, і друзі з-за кордону. Багато хто з наших друзів відвідує табір щороку, за що ми дуже вдячні і завжди раді зустрічі!  Запрошуємо долучитись до наших Йога-турів.

На нашому сайті використано автентичні фото усіх попередніх йога-турів табору “Прана”.

Автор статей і сторінок – Жанна Потапова, йога-тічер і засновник йога-табору “Прана”, власник йога-студії і фітнес-клубу “Форевер”, Львів.

fitness.lviv.ua

https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/