Йога табір

+38(096)803-47-70

Керування “внутрішнім вогнем”. Уддіяна бандга.

Значна увага у побудові циклу практики хатха йоги приділяється технікам енергетичного плану. Без них практика з йоги перетворюється на звичайну фітнес-гімнастику.Ось Уддіяна-бандха, один з трьох енергетичних замків.Саме його виконання пробуджує імунні резерви тіла, даровані нам від народження. Виконується як окрема техніка, також вбудовується в ряд інших, більш складних технік і асан.
«Йогіні звуть ее Уддіяною (Летючою), бо вона змушує прану текти в Сушумні (Центральному каналі тонкого тіла). А також тому, що, будучи прив’язана до неї і раз піднявшись, великий птах Прана летить, не знаючи втоми. Ось її пояснення. Живіт над пупком притискається до хребта. Така Уддіяна-бандха, яка суть лев – той, що здолає слона на ім’я Смерть.
Передана учителем, Уддіяна осягається легко, ніколи не тяжко. Практикуючий її, якщо він старий, знову знаходить молодість.Все, що навколо пупка, як зверху, так і знизу, повинно бути притягнуто до спини. Наполегливою практикою цього смерть долається за шість місяців Місяця. З усіх бандх найкраща – Уддіяна, бо само собою приходить звільнення до того, хто її практикує »(« Хатха Йога-Прадіпіка- », 3-54, 3-55,3-56,3-57,3-58,3- 59). Уддіяна-бандха-мудра зміцнює і розвиває всі органи Агні- і Вари-грантхі (стихій Вогня і Води, до яких відносять наступні органи) оберігаючи органи травлення і сечостатевої сфери від усіх без виключення захворювань будь-якої природи, чим забезпечує загальне здоров’я організму і рятує від старечого одряхління і передчасного вмирання. Шрі Свамі Шивананда.Книга “Новий погляд на традиційну йога-терапію”. Б.К.С.Айєнгар відзначає здатність цієї бандхи спалювати усі токсини, отрути і інфекції, що потрапляють ззовні в організм.
Використовуємо цю практику і навчимо вас правильно нею володіти.

“Лев, здатний подолати слона, що зветься смертю” – таке визначення Уддіяна бандхи.Уддіяна -в перекладі -Злет. Птах Прана злітає сушумна-каналом і парить, очищаючи і живлячи  енергією тіло.

Хочу з вами
Instagram