Йога табір

+38(096)803-47-70

Не вдається схуднути? Усвідомте Закони вашого тіла, і дійте.

Прагну допомогти тим, хто намагається позбавитись зайвої ваги, і взагалі усім, хто хоче мати стійке здоров’я. Поділюся знанням і надам загальні рекомендації, дотримання яких дійсно працює. Ефективність їх перевірено тисчоліттями історії людства. Закони, про які йдеться, встановлено самою Природою, її не обманиш і не оминеш… Про них ви навряд чи почуєте від сучасних дієтологів, несвідомих тонкої природи людини, і націлених на розрахунок, пустий і хибний, кілокалорій, і хімічний склад продуктів, без взяття до уваги  індивідуальної здібності людини щодо  засвоєння “рекомендованих” продуктів. Знання цих Законів допоможе вам зберігати організм в балансі, а значить, у Здоров’ї. Чому, наприклад, людина не може схуднути, навіть вживаючі “низькокалорійні”, “знежирені” продукти? Чи варто випробовувати долю, дотримуватися виснажливих і руйнуючих стійкість організму, дієт? Хочете знати? Читайте!

DSCN1188

1) варто знати, що відбувається з їжею, яку ви спожили, всередині вашого організму: отже, з неї утворюються ТРИ субстанції – Раса, Мала і Ама. Раса – це продукт ПЕРЕТРАВЛЕНОЇ їжі, який надає енергії вашому тілу. Мала – це продукт ПЕРЕТРАВЛЕНОЇ їжі, який природнім шляхом виводиться з організму з калом, сечею, потом. Ама – це продукт НЕ-ПЕРЕТРАВЛЕНИЙ, той, що зветься токсинами, шлаками, зайвою речовиною, яка продовжує рухатись каналами вашого тіла, закислюючи кров; це саме той шкідливий продукт, який стає причиною хвороб: в тих органах, які послаблені, вона здатна накопичитись і викликати запалення або пухлини (ріст зайвих клітин). В залежності від індивідуальних схильностей в когось вона викличе, наприклад, гастрит, в когось – запалення легенів або кісту. Ама також є причиною зайвої ваги в більшості випадків, коли людина ніби-то й обмежує себе в їжі і тренується на-повну, але вага таки не сходить…

Закони тіла

2) кожна людина має індивідуальні схильності до засвоєння (ПЕРЕТРАВЛЕННЯ) або не-засвоєння (НЕ-ПЕРЕТРАВЛЕННЯ) тих чи інших продуктів. Причому, мова йде не лише про групу продуктів, а також про спосіб їх приготування, термічну обробку, температуру їжі, яку ви споживаєте. Тому надважливим є правильно визначити свій власний соматотип (домінуючі доші; конституцію тіла). Так, наприклад, модне зараз сироїдство корисне лише людям певної конституції – Капха-доші, і призводить до згасання “тілесного вогню” – метаболізму і стає причиною багатьох хвороб для інших конституцій тіла. Людям, які намагаються позбутися зайвої ваги, слід пити рідину лише гарячу. Хибною є модна звичка (не знаю, хто автор тої видумки?) пити холодну воду за 20 хвилин до прийому їжі, – це призводить до пригнічення тілесного вогню, що є прямим шляхом до утворення Ами. Хоча, на перший погляд, склянка води знижує апетит і людина менше з’їдає за обідом; але ця їжа не йде на користь і не перетравлюється як слід, утворюючи Аму.
DSCN3543

Читайте наш блог, дізнавайтеся, як визначити вашу індивідуальну конституцію і добрати здорове меню, яке відповідає саме вашим, індивідуальним властивостям, Законам вашого тіла.
Жанна Потапова. За матеріалами Аюрведи, Науки Життя.

Як визначити ваш соматотип і підібрати вірний раціон харчування? Спробуйте самостійно за посиланням, на сайті Шрі Харі Даса:

http://vedaem.com.ua/pitanie/

Або за тестом, автор якого Авраменко Юрій Михайлович

Будьте здорові!

Хочу з вами
Instagram