Йога табір

+38(096)803-47-70

ЙОГАЕКСПО 2017.Київ, 24-26.11

yog2

Намасте! Друзі, маємо честь виступати з семінарами на цьому величному святі здорового способу життя і духовного росту. Всіх щиро запрошуємо.

Наші виступи є складовою освітньої програми фестивалю, і відбудуться в неділю, 26 листопада, з 12:00 до 15:00 год.:
1) 12:00 “Детокс тіла за йога-терапією. Очищення – перший крок до стійкого здоров’я.” Жанна Потапова;

2) 13:00 “Гормональна йога. Психо-енергетичний аспект йоги – на практиці” Анна Храмова;

3) 14:00 “Прасад. Сила їжі, запропонованої Богу” Бхадравардхана Дас.

…Полум’я  багаття  спрямовується  вгору, до Сонця.

Джерельце тече до річки, і  зливається з  океаном.

Кожен елемент Природи прагне з’єднатися з своєю стихією, першоджерелом, від якого походить.

Кожна людина – маленький всесвіт, віддзеркалення і невід’ємна складова величного Макрокосму.  Люди, в чиїх серцях палає вогонь віри і любові до світу, що нас оточує, прагнуть єдності і спілкування, щоб спільними зусиллями зберегти наш прекрасний дім, нашу  Землю. Навчити інших бути щасливими тут і зараз.

Простором для такого спілкування і взаємодії є фестиваль ЙОГАЕКСПО, куди  ми прямуємо і запрошуємо вас. На фестивалі маємо безцінну можливість зустріти і послухати тих, хто вже змінює накраще навколишній світ своїм відданим служінням і запалює вогонь віри в інших серцях.

Тут люди дізнаються, що любити – це в першу чергу – віддавати, служити і бажати добра, не приносити шкоду світу, в якому живемо.

Що справжнє Щастя, внутрішнє, яке ніхто і ніколи не в змозі відняти у вас, – це пізнати  себе, як безсмертну  душу, частину нескінченного  духовного Вищого.

Нещастя, війни  і хвороби сучасного людства – результат невігластва і позиціонування Себе з матеріальним, фізичним тілом, мінливим бажанням якого протягом  життя служить несвідома  людина.

Здоровий спосіб життя за нашою філософією – це жити в любові і гармонії  з оточуючим світом, брати від нього лише те, що тобі належить, дотримуючись ведичного принципу  Агімса.

Чистота думок і вчинків – це саме те, що робить людину щасливою і закоханою.

Наше коло зростає і поширюється.

Я їду на ЙОГАЕКСПО, щоб розповісти про наш Йогатабір «ПРАНА», його філософію і практику. І усіх, хто вже активно відпочивав з нами, запрошую долучитися до фестивалю,  і прикрасити його вашою присутністю. Разом зі мною до фестивалю прямують Аня Храмова, мій однодумець і ваш йогатічер з Гормональної і Базової йоги, спікер фестивалю.  А також Бхадавардхана Дас, шановний йога-кухар табору, який оповість гостям фестивалю про Освячену їжу Прасад і його силу.

Друзі, ми просимо підтримати  величне починання, якого нарешті  дочекалася Україна – свято йоги, любові, єдності, духовного зростання   –  ФЕСТИВАЛЬ «ЙОГАЕКСПО».   Долучайтеся до нас!

Жанна Потапова.

http://yogaexpo.ua/

YOGATABIR (2)

Хочу з вами
Instagram