Йога табір

+38(096)803-47-70

Духовна практика.

12829819913_a0c617cd1c_o

Рада повідомити вам, що в нашому таборі ми маємо безцінну нагоду зігрітися в сяючих промінях Ведичного знання – першоджерела усієї людської цивілізації. Закони Всесвіту, побудова ведичного суспільства, аюрведична фізіологія,  духовна практика, як  підгрунтя стійкого здоров’я людини – про це і багато іншого нам повідає наш шановний лектор. Він є справжнім Вчителем, тому, що не лише навчаює інших, а сам є відданим носієм Ведичної культури, дотримується її принципів і живе за її законами .

Це  професіонал своєї справи. Володіє глибокими, фундаментальними знаннями, має  три десятиліття практики, і готовий поділитися цим безцінним даром з вами. Знайомтесь:

Шрі Харі Дас

Шрі Харі Дас, доцент наук, автор першого і єдиного в Україні підручника “Ведичні знання про здоров’я”  для ВНЗ, і засновник навчального предмету з цієї дисципліни. http://vedaem.com.ua/

красота%20%20на%20%20Шри-%20ланке%20%20в%20%20отеле%20%20аюрверда.png

 

Шрі Харі Дас: “Аюрведичні канони містять основні принципи медичної науки: концепцію трьох дош (недоліків або принципів управління організмом), вчення про сім дхату (основні тканини тіла) й обмін речовин, харчування й травлення їжі, анатомію й фізіологію людини (оболонкова структура тіла), описування хвороб і способи їх лікування, відомості про лікарські рослини, методи зберігання здоров’я й збільшення тривалості життя, способи розвитку інтелекту й рекомендації щодо покращення особистих рис характеру. Ведичні знання про здоров’я як «наука життя» ґрунтуються на філософії санґйі та йоґи. Щоб усвідомити космічну єдність, необхідно ознайомитися з концептуальною і філософською першоосновою аюрведи..”

karatalyОтже, маємо унікальну можливість доторкнутися до істинної мудрості і зануритися у ріку знань Сарасваті, укриту від поглядів байдужих очей..

Дізнайтеся більше, долучившись до групи на фейсбук:”Ведичні знання про здоров’я.Львів” https://www.facebook.com/groups/963808656989744/

Автор статті Жанна Потапова  https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/  тел. 0968034770

Хочу з вами
Instagram