Йога табір

+38(096)803-47-70

Аюрведична фізіологія людини.Наші семінари.

CHAKRAS
Друзі, раді повідомити усім, хто знайомий з книгою “Ведичні знання про Здоров’я”,  Шрі Харі Даса, відвідував його семінари  у Львові та інших містах,  – ми зустрічаємось з цим чудовим лектором, носієм і проповідником Ведичних знань, в Йога таборі “Прана”. Щоліта, на турах в Кобилецькій Поляні.
“Аюрведа бере свої витоки від створіння світу, господь сказав: “Я знаю тіло твоє і присутній в ньому. Це знання і я є наукою про життя”. Медицина усіх прадавніх цивілізаціїй, що зароджувались на території сучасної Європи, Азії,Близького сходу отримала коріння саме від неї, в часи, коли ці знання поширювались з Індії древнім світом…” Принципи побудови живої істоти з точки зору аюрведи значно відрізняється від суто матеріалістичних догм, на яких базується сучасна “традиційна” медицина. http://vedaem.com.ua/

“Сучасна позиція пануючого тлумачення роздільності душі й тіла, коли людину не вчать шукати причини проблем у самій собі й зобов’язують лікаря лікувати всі недуги, є жахливо безвідповідальною.
Аюрведичний метод роботи над собою полягає у:

  1. вивченні себе – визначенні своєї споконвічної конституції тіла (природи тіла – пракріті);
  2. вивченні впливу на людину їжі, емоцій і навколишнього середовища;
  3. досягненні внутрішньої гармонії й гармонії людини з навколишнім середовищем.

DSCN3543

Аюрведа ставить пацієнта в активний стан, і спрямовує його дії і волю по відновленню і стійкості власного здоров’я в правильне русло. В першу чергу пацієнт мусить пізнати себе, для чого необхідно:
– розвинути чутливість і спостережливість;
– уважно стежити за тим, який ефект справляє усе, що ви робите та їсте;
– помічати зміни, що відбуваються в тілі у зв’язку з порами року, місцем знаходження, часом доби, соціальною ситуацією та їжею;
– зв’язати вплив на себе навколишнього середовища з часом;
– визначити себе як особистість;
– скласти список фізичних, ментальних реакцій і проблем та усунути фактори, що на них впливають;
– зіставити спостережувані дані з таблицями описів дош і знайти причини виникнення дисбалансу дош в організмі.
Орган, у якому розташовується доша, має схильність до того розладу, що характерний для цієї доші.”

Шрі Харі Дас. Підручник “Ведичні знання про здоров’я”.

Наш спікер –  доцент наук Шрі Харі Дас (Юрій Адамович Степанюк), чудовий лектор, філософ, науковець і педагог, творець першого українського підручника з Аюрведи для ВНЗ “Ведичні знання про здоров’я”.

Садхана їжі

Що ми отримаємо? Знання про тіло людини, як мікрокосм, про оболонкову структуру тіла, отримаємо визначення конституції тіла за дошами, вивчимо тканини тіла – дгату, дізнаємось про захисну життєву складову – оджас і руйнівну  аму в тілі,розглянемо  чакрову структуру тіла. Усвідомимо, яка саме складова дає нашій системі дає Життя; і куди це Життя йде, коли наш час – вичерпано.

 

Якщо ви відкриті до  істинного знання про Життя, Аюрведи – Науки Життя, долучайтеся! Дізнайтеся про  аюрведичну фізіологію людини  з вуст визнаного гуру. Аюрведа прочиняє нам двері у пізнання себе. Дає відповідь на питання: Хто я і що я?
Ці безцінні знання є грунтом нового світогляду, наповнюють життя змістом. Застосування цих знань – докорінно змінюють нас самих накраще,  несуть стійке здоров’я і спокій розуму, чисту свідомість.
Фейсбук:  https://www.facebook.com/yogatabir/

https://www.facebook.com/groups/963808656989744/

Хочу з вами
Instagram