Йога табір

+38(096)803-47-70

Тасос, Греція. 1-15 червня 2022

Почніть літо на смарагдовому острові Тасос!

Друзі, цього року ми прокладаємо новий маршрут. Хто з нами на Тасос? Казковий  острів, що купається в хвилях теплого, прозорого, як сльоза, прославленого в античних міфах, Егейського моря.

🧜‍♀️ Цей тур для тих, хто щоразу прагне відкривати для себе нові горизонти, на географічній карті і в своїй свідомості. Вирушайте з нами!

Програма:

 Займаємо нашою групою в цілому окремий готель на морському узбережжі, поблизу з пляжем, серед тиші оливкового гаю.
🥘Триразове гаряче харчування: цього разу готує Бхадравардхана Дас. Він також читатиме лекції з Ведичної астрології Джйотіш і складатиме, за бажанням, натальні карти гостям Йога табору.
🧘🏻‍♀️ Йога- програма: Щоденні Ранкові і Вечірні практики. Світанкові практики детоксу Сахаджи Дхауті Крійя; Пранаяма, Медитація, Сур‘я Намаскар, Гормональна Йога.
Вечірні: Хатха Йога, Йога Він‘яса, Танець Каошики, Цигун, Пранаяма.
🙏 Лекції з Аюрведи і Йоги.
🧜🏼‍♂️ Незабутні подорожі загадковим островом Тасос, сповненим історичними античними пам‘ятками.
⛵️Морські подорожі.
🏛За бажанням групи – екскурсія до історичних місць материкової Греції. 🚙 Поїздки автомобілем по узбережжю, по різним пляжам, а також вглиб острова. Піші прогулянки. Дайвінг.
 Вартість:
🍑14 діб при одиночному проживанні в номері – 1400 €;
🍒14 діб при поселенні по 2-є в номері – 1120 € з особи;
🍑 7 діб при одиночному проживанні – 700 €;
🍒 7 діб при поселенні по двоє в номері – 560 € з особи;
🍇Сімейний варіант троє в номері – 980 € з особи за 14 діб;
🍇Сімейний варіант по 3-є в номері 7 діб – по 490 € з особи.
До вартості включено: проживання, триразове гаряче харчування – вегетаріанська (з молочними продуктами), кухня; Йога практика; лекції; організація і супровід подорожей.
Йога тічери: Жанна Потапова і Анна Храмова.
🌸Раннє бронювання із знижкою 5% діє до 1 березня 2022. Телефонуйте організатору і Йога тічеру Туру, задавайте важливі для вас питання: 096 8034770 Жанна Потапова.
Якщо пасивний відпочинок або натовп великих готелів вам набрид, приєднюйтесь до нашого Йога Туру! Присвятіть дорогоцінну відпустку істинному зміцненню Здоров’я: очищенню тіла і розуму, відновленню життєвих сил завдяки надійним, перевіреним тисячоліттями практики, аюрведичним і йогічним методам. Вирушайте з нами. Запрошуємо усіх бажаючих, рівень тренованості і обізнаності в Йозі – від 0 до продвинутого. Тренуємо всіх!
Хочу з вами
Instagram