Йога табір

+38(096)803-47-70

Детокс-Тури практичної Йога-терапії.

20160825_181537Наші любі йоггі, і всі, хто бажає навчитись бути здоровим і сповненим життєвої енергії, ми традиційно навчаємо і практикуємо Йога-терапію за Шиванандою, систему очищення і відновлення організму Сахаджі Дгауті Крійя. Крім практики (ранкової і вечірньої) ми підготували теоретичні семінари за  наступними темами:

1)Йога-терапія Шивананди: “Викоренення причин хвороб, а не усунення симптомів”;

2)8 ступенів Йоги: “Принципи і ступені Аштанга Йоги Патанджалі”;  3)Вегетаріанська концепція Йоги: “Закон подібного в подібному. Агімса і вегетаріанство”;

4)Три категорії стану крові: “Саттва, раджас, тамас. Проявлення якостей гун матеріальної природи в біохімічному складі крові”

5)Веди: “Основи людської цивілізації”.

Шрі Свамі Шивананда розглядає досягнення сучасної медицини лиш як “швидку допомогу”.Основним дієвим методом лікування і профілактики є саттвічне харчування, систематичне очищення організму, йога-практика. Лише ментальна і фізична “присутність” – задіяність пацієнта в лікуванні є запорукою успіху.Намасте!Долучайтеся! Разом продовжимо наше Йога-літо. Підготуємо фізично і ментально свій мікрокосм  до холодної пори року. Навчимося правильно харчуватись, приведем в стан спокою нервову систему, зміцнемо тіло фізично і налаштуємось на позитивне ставлення до світу. Реєструйтеся: fitness_forever@ukr.net телефонуйте: 096-8034770 Жанна.

Хочу з вами
Instagram