Йога табір

+38(096)803-47-70

Чорногорія. Детокс-Йога тур 1-11 червня 2019р.

Друзі, маємо чудову новину! Ми врахували ваше прагнення практикувати Йогу на морському узбережжі,  і…

Запрошуємо на унікальний Йога – Детокс Тур в Чорногорію, Котор, з 1 по 11 червня 2019 року. Реєстрація +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64.

Атрибути програми незмінні:

 • Детокс фізичного тіла за йога-терапією Шивананди;
 • Хатха йога – ранкові і вечірні практики ;
 • Детокс і збалансування тонкого плану (розуму)  за Пранаямою, Пратьягарою, Дгараною і Дг’яною (Йога-тічер Жанна Потапова) ;
 • Йога-кухня (Прасад; готує Бхадравардхана Дас);
 • Лекції з Ведичної культури, Йоги, Аюрведи.

Для фанів активного відпочинку в цей тур привносимо новинку:  фітнес-тренування з Еммою Шульженко, сертифікованим фітнес-інструктором Міжнародної Академії Фітнесу Вроцлав, Польща. Диплом Львівського Державного Університету Фізкультури і Спорту. Стаж викладання фітнес-програм – 8 років.

Йога – Тур “Все включено” : проживання в апартментах на морському узбережжі, триразове гаряче харчування, тренування – просто неба, на пляжі, лекції.  Вартість туру 16 000 грн.

Дати заїзду: 1-11 червня. Поселення 1-го, виїзд 11-го зранку. Часу лишилося обмаль, нам повезло із бронюванням оселі, бо, зазвичай, на ці дати усі подібні локації вже зарезервовано, тим більш, якщо мова йде про поселення групи на 10 діб. Тому просимо не зволікати із вашим вибором, маємо підтвердити бронювання. Група, як зазвичай, невелика: 10 осіб. Вітається родинний відпочинок: селимо сім’ю в окрему кімнату, і для дітей до 14 років надаємо знижку 30% .
Доїзд: літаком Київ -Тіват (звідтам – трансфер); або за домовленістю з групою – трансфер  Ужгород –  Котор. Телефонуйте: +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64  Жанна Потапова.
DSCN2489
Як викорінити причину проявленої хвороби, або початкової стадії – погіршення самопочуття? Не наражаючись на фатальні помилки, до яких призводить швидке усунення симтпомів – прийняття знеболюючих, ферментів, гормонів, заспокійливих, антибіотиків, та інших отрут? Рекомендація Аюрведи – Науки Життя – в першу чергу – провести  очищення від Ами (токсинів). Звільнити ваше тіло від патогенної субстанції. Дати  організму можливість відновити життєві сили. Саме цій системі детоксикації за Йога-терапією присвячено наші Йога-Детокс Тури.
При яких симптомах нам потрібний Детокс?   
Ось перелік  ознак  накопичення токсинів  –  Ами  в організмі:

 • відчуття важкості в тілі,
 • головні болі,
 • алергічні реакції,
 • погіршення рухомості, біль в суглобах,
 • наліт на язиці після пробудження вранці,
 • погіршення апетиту або навпаки, відчуття постійного голоду,
 • неприємний запах тіла,
 • сонливість і лінощі (особливо після прийняття їжі),
 • затуманення розуму, погіршення пам’яті,
 • діарея або запор,
 • депресія або надмірна дратівливість,
 • зниження імунітету і часті прояви застуди і вірусних інфекцій.

Перелічені ознаки – основні індикатори забруднення, обтяження “неперетравленими” відходами, від яких організм не в змозі звільнитися  самостійно, без допомоги комплексної системи  детоксикації. Слід пам’ятати, що окрім фізичних, “грубих” токсинів, існують тонкі – ментальні. Ментальною Амою зветься “неперетравлена” інформація, приховані емоції, що забруднюють і обтяжують розум, руйнують стійкість системи. Очищенню від ментальних токсинів і збалансуванню розуму присвячена практична частина Йога-терапії, робота з тонкими планами, якою є Пранаяма, Пратьягара, Дгарана, Дг’яна – йогічні техніки контролю дихання, розуму, усвідомлення духовної суті життя.
Програма табору детально:  http://yogatabir.com.ua/program.html
котор7
Йога-терапія  першочергову роль надає ментальному  збалансуванню.  Адже Здоров’я за Аюрведою – це чиста свідомість, звільнена від патогенних станів розуму. Тому в кожному  Йога-турі, окрім інтенсивних йогівських практик з тілом (асани),  ми  застосовуємо методи контролю над власним  розумом і його станами, над емоціями і звичками. Через  Пранаяму, Пратьягару, Дгарану…  Збалансувавши коливання розуму ми вчимося відчути себе краплинкою і складовою безмежного Життя. Усвідомити власну Природу, і Щастя, що плине, сяє зсередини нас. І змінює світ довкола на краще! Оволодіння споконвічним, радикальним і ефективним методом оздоровлення і відновлення життєвої енергії, яким є Йога-терапія, навички із його застосування в повсякденному житті, сприяє  стійкості результату.
Щодо лекцій, першу з них присвятимо “Формулі ідеального Здоров’я” за Аюрведою.
Формула ідеального Здоров’я (в широкому значенні, все-охоплюючому, за Аюрведою), коротко:

 1. Чиста їжа – категорії Саттва. Агімса.
 2. Здібність бачити речі правильно, а не “відносно себе”.
 3. Не-прив’язанність до надмірних насолод.
 4. Пожертви на добрі справи – вміння давати приборкує жадібність.
 5. Прихильність до правди (неправда руйнує) Сатья Парам.
 6. Прощення і вміння відпускати – Кшамаван.
 7. Вміння підтримувати і дослухатися духовних осіб, носіїв істинного Знання (матерал з лекцій Бгакті Віг’яни Госвамі Махараджа).

Чи не правда, нагадує скоріш релігійні заповіді, ніж рецепт лікаря?
Як бачимо, формула ідеального здоров’я за Ведами, стосується ментального плану, а не фізичного, як прийнято в сучасному, матеріалістичному світосприйнятті… Не дотримуючись, не питайте, чому людство таке хворе і часто – невиліковне…
Дані Хотел1Наша оселя розташована просто на узбережжі :)
Клімат Адріатики, унікальний і чудотворний, неоціненно  підсилює  оздоровчий і зміцнюючий  ефект  Йога-терапії.
Природа  Которської Затоки якнайкраще сприяє  застосуванню  йога-терапії,  методу, складовими якого є: омовіння в природних водоймах, серед яких тепле море – ідеальний варіант; сонячні ванни;  повітряні ванни; йога-пракика в т.ч.  пранаяма і пратьягара на свіжому повітрі, в чистому природному середовищі;  гірські подорожі. Омовіння в адріатичному морі – неоціненна складова усього процесу очищення і зміцнення, відновлення життєвої сили.
Тут не буває штормів. Море плескатиме в долоні, спостерігаючи нашу Йога-практику на пляжі. Уявіть: на світанку ваше тіло  огортає м’яке тепло Сонячного проміння. І так відбувається в кожній Асані. Ваша внутрішня сутність наповнюється Праною морського повітря при виконанні Пранаям. Ви занурюєтеся в теплі хвилі Которської затоки… Подумки я вже там. Разом із вами, мої прекрасні Йоггі! … ООоомммм….. Шааантіііі.
Дані Хотел3
Которська Затока і саме місто Котор – неповторне і надзвичайне місце за своєю природою і історією! Тут історичних пам’яток настільки багато, що вистачило б на 10 таких маленьких міст. Прогулянки старим містом оцінять поціновувачі туристичних родзинок.
Которська затока (серб. Бока которскахорв. Boka Kotorskaітал. Bocche di Cattaro) найбільша бухта на Адріатичному морі, оточена територією Чорногорії, а також Хорватії. Інколи Которську затоку називають найпівденнішим фіордом Європи, проте це твердження неправильне: затока є ріею, потонулим річковим каньйоном річки Бокель, що стікає з плато гори Орен.
Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності і зберегла безліч середньовічних міст. Багато з них, такі як КоторПерастХерцег-Нові, є важливими туристичними пам’ятками країни.
котор16
Місцевість має величезне культурне і історичне значення для чорногорського і хорватського народів. Релігійне значення регіону також велике: на берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з яких є місцями паломництва.
Під регіоном Которської затоки — Боки Которська — прийнято розуміти три чорногорські муніципальні округи: Котор, Херцег-Нові і Тіват.
Друзі, будь ласка, не вагайтеся у ваших усвідомлених намірах! Якщо навіть ви взагалі ніколи не займалися йогою, приєднюйтесь до наших йога-турів! Важливим є ваше внутрішнє прагнення, відчуття, що усе, про що ми тут розповідаємо, близьке вам, корисне і цікаве. Ми навчимо вас асанам, пранаямам, медитації; йога-терапії; поділимось знаннями з Аюрведи.
Долучайтеся, ми завжди раді новим друзям! (І новим Йоггі:)