Йога табір

+38(096)803-47-70

Чорногорія. Детокс-Йога тури в Которській затоці

Друзі, маємо чудову новину! Ми врахували ваше прагнення практикувати Йогу на морському узбережжі,  і…

Запрошуємо на унікальні Йога – Детокс Тури в Чорногорію, Котор, перший з яких відбувся з 1 по 11 червня 2019 року. Реєстрація +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64.
image00047
Атрибути програми незмінні:

  • Детокс фізичного тіла за йога-терапією Шивананди;
  • Хатха йога – ранкові і вечірні практики ;
  • Детокс і збалансування тонкого плану (розуму) ;
  • Йога-кухня (вегетаріанська саттва-кухня);
  • Лекції з Ведичної культури, Йоги, Аюрведи.

З вами йога-тічер Жанна Потапова.
Морський Йога-тур доповнено практикою “Йога на воді” – Yoga SUP. Це виконання Асан і їх послідовностей, а також Пранаям на сап-борді (дивіться фото).

Йога – Тур “Все включено” : проживання в апартментах на морському узбережжі, триразове гаряче харчування, тренування – просто неба, на пляжі, лекції.  Вартість туру 16 000 грн.


Група, зазвичай, невелика: до 10 осіб. Вітається родинний відпочинок: селимо сім’ю в окрему кімнату, і для дітей до 14 років надаємо знижку 30% .
Доїзд: літаком Київ -Тіват (звідтам – трансфер).

Телефонуйте: +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64  Жанна Потапова.
сап йога2
Як викорінити причину проявленої хвороби, або початкової стадії – погіршення самопочуття? Не наражаючись на фатальні помилки, до яких призводить швидке усунення симтпомів – прийняття знеболюючих, ферментів, гормонів, заспокійливих, антибіотиків, та інших отрут? Рекомендація Аюрведи – Науки Життя – в першу чергу – провести  очищення від Ами (токсинів). Звільнити ваше тіло від патогенної субстанції. Дати  організму можливість відновити життєві сили. Саме цій системі детоксикації за Йога-терапією присвячено наші Йога-Детокс Тури.
Untitled design (27)
При яких симптомах нам потрібний Детокс?   
Ось перелік  ознак  накопичення токсинів  –  Ами  в організмі:

   • відчуття важкості в тілі,
   • головні болі,
   • алергічні реакції,
   • погіршення рухомості, біль в суглобах,
   • наліт на язиці після пробудження вранці,
   • погіршення апетиту або навпаки, відчуття постійного голоду,
   • неприємний запах тіла,
   • сонливість і лінощі (особливо після прийняття їжі),
   • затуманення розуму, погіршення пам’яті,
   • діарея або запор,
   • депресія або надмірна дратівливість,
   • зниження імунітету і часті прояви застуди і вірусних інфекцій.

Перелічені ознаки – основні індикатори забруднення, обтяження “неперетравленими” відходами, від яких організм не в змозі звільнитися  самостійно, без допомоги комплексної системи  детоксикації. Слід пам’ятати, що окрім фізичних, “грубих” токсинів, існують тонкі – ментальні. Ментальною Амою зветься “неперетравлена” інформація, приховані емоції, що забруднюють і обтяжують розум, руйнують стійкість системи. Очищенню від ментальних токсинів і збалансуванню розуму присвячена практична частина Йога-терапії, робота з тонкими планами, якою є Пранаяма, Пратьягара, Дгарана, Дг’яна – йогічні техніки контролю дихання, розуму, усвідомлення духовної суті життя.
Програма табору детально:  http://yogatabir.com.ua/program.html
сап йога1
Йога-терапія  першочергову роль надає ментальному  збалансуванню.  Адже Здоров’я за Аюрведою – це чиста свідомість, звільнена від патогенних станів розуму. Тому в кожному  Йога-турі, окрім інтенсивних йогівських практик з тілом (асани),  ми  застосовуємо методи контролю над власним  розумом і його станами, над емоціями і звичками. Через  Пранаяму, Пратьягару, Дгарану…  Збалансувавши коливання розуму ми вчимося відчути себе краплинкою і складовою безмежного Життя. Усвідомити власну Природу, і Щастя, що плине, сяє зсередини нас. І змінює світ довкола на краще! Оволодіння споконвічним, радикальним і ефективним методом оздоровлення і відновлення життєвої енергії, яким є Йога-терапія, навички із його застосування в повсякденному житті, сприяє  стійкості результату.

DSCN7501
Щодо лекцій, першу з них присвятимо “Формулі ідеального Здоров’я” за Аюрведою.
Формула ідеального Здоров’я (в широкому значенні, все-охоплюючому, за Аюрведою), коротко:

   1. Чиста їжа – категорії Саттва. Агімса.
   2. Здібність бачити речі правильно, а не “відносно себе”.
   3. Не-прив’язанність до надмірних насолод.
   4. Пожертви на добрі справи – вміння давати приборкує жадібність.
   5. Прихильність до правди (неправда руйнує) Сатья Парам.
   6. Прощення і вміння відпускати – Кшамаван.
   7. Вміння підтримувати і дослухатися духовних осіб, носіїв істинного Знання (за лекцією Бгакті Віг’яни Госвамі Махараджа https://www.youtube.com/watch?v=yKY0CSttECc).

Чи не правда, нагадує скоріш релігійні заповіді, ніж рецепт лікаря?
Як бачимо, формула ідеального здоров’я за Ведами, стосується ментального плану, а не фізичного, як прийнято в сучасному, матеріалістичному світосприйнятті… Не дотримуючись, не питайте, чому людство таке хворе і часто – невиліковне…
котор3
Клімат Адріатики, унікальний і чудотворний, неоціненно  підсилює  оздоровчий і зміцнюючий  ефект  Йога-терапії.
Природа  Которської Затоки якнайкраще сприяє  застосуванню  йога-терапії,  методу, складовими якого є: омовіння в природних водоймах, серед яких тепле море – ідеальний варіант; сонячні ванни;  повітряні ванни; йога-пракика в т.ч.  пранаяма і пратьягара на свіжому повітрі, в чистому природному середовищі;  гірські подорожі. Омовіння в адріатичному морі – неоціненна складова усього процесу очищення і зміцнення, відновлення життєвої сили.
котор1
Которська Затока і саме місто Котор – неповторне і надзвичайне місце за своєю природою і історією! Тут історичних пам’яток настільки багато, що вистачило б на 10 таких маленьких міст! Недарма Котор знаходиться під егідою ЮНЕСКО.
Которська затока (серб. Бока которскахорв. Boka Kotorskaітал. Bocche di Cattaro) найбільша бухта на Адріатичному морі, оточена територією Чорногорії, а також Хорватії. Інколи Которську затоку називають найпівденнішим фіордом Європи, проте це твердження неправильне: затока є ріею, потонулим річковим каньйоном річки Бокель, що стікає з плато гори Орен.
Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності і зберегла безліч середньовічних міст. Багато з них, такі як КоторПерастХерцег-Нові, є важливими туристичними пам’ятками країни.
котор16
Місцевість має величезне культурне і історичне значення для чорногорського і хорватського народів. Релігійне значення регіону також велике: на берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з яких є місцями паломництва.
Під регіоном Которської затоки — Боки Которська — прийнято розуміти три чорногорські муніципальні округи: Котор, Херцег-Нові і Тіват.
Untitled design (26)
Друзі, будь ласка, не вагайтеся у ваших усвідомлених намірах! Якщо навіть ви взагалі ніколи не займалися йогою, приєднюйтесь до наших йога-турів! Важливим є ваше внутрішнє прагнення, відчуття, що усе, про що ми тут розповідаємо, близьке вам, корисне і цікаве. Ми навчимо вас асанам, пранаямам, медитації; йога-терапії; поділимось знаннями з Аюрведи.
Долучайтеся, ми завжди раді новим друзям! (І новим Йоггі:)

В публікації використано автентичні фото першого Которського йога-туру.