Йога табір

+38(096)803-47-70

Аюрведа про детокс.

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

йогатабір Прана

Чому необхідно систематично очищати організм?

Забруднені і зашлаковані системи дають збій функцій. Через порушення однієї системи страждають інші і весь організм в цілому.

Занечищення зазнає і дає збій не лише фізична, груба оболонка тіла, а також і тонка – ментальна, через надлишок «неперетравленої» інформації і емоцій. З цієї причини виникають втрата життєвої енергії, втома, депресія.

Зашлакованість тіла  викликає згасання «тілесного вогню» — балансу процесів асиміляції і дисиміляції, тобто загального метаболізму. Що на тілесному плані, окрім загальної слабкості і втоми, може викликати надлишок або втрату ваги.

За Аюрведою 80% хвороб виникають через забруднення кишечника – «кореня організму». Згідно сучасних  досліджень Королівської Академії Медицини Великої Британії  — 95% сучасних хвороб людства прямо чи опосередковано виникають внаслідок занечищення кишечника.

DSCN1806

За доктором  Аюрведи Борисом Рагозіним:

… Систематичне своєчасне очищення організму запобігає вигорянню життєвої енергії і виникненню симптомів тривалої перевтоми, втраті  «тілесного вогню».

Навіть за умови ведення здорового стилю життя ми не завжди здатні тримати в чистоті і спокою наш розум, який зазнає постійного емоційного та інформаційного перенавантаження. Через таке занечищення також виникають реакції на рівні фізичному і ментальному. Сучасна гілка психології — психо-соматика  підтверджує висновки, що були здавна відомі Аюрведі: більшість хвороб коріниться в стані нашого розуму; неможливо подолати хворобу знаходячись в тому ж стані свідомості, в якому проблема утворилась. Методи викорінення хвороб, що виникли внаслідок  «неперетравлених емоцій» – очищення тіла, повільні Пранаями           ( мовою психосоматики — дихальна гімнастика ) йога-асани, медитація. Отже, надлишок емоцій, які ми не в силі «перетравити», забруднюють нас не менше, ніж невідповідна їжа. Щодо їжі – її неправильний прийом , в поспіху, «на бігу», коли розум зайнятий сторонніми думками і сповнений емоціями, сприяє  занепаду життєвої енергії і втраті тілесного вогню. Такий спосіб споживання їжі,  навіть коректно приготовленої, несе інертність і важкість тілу, викликає в першу чергу проблеми ШКТ, і через неї – звісно, організму в цілому. Занечищені системи надають керівним органам і залозам невідповідні  сигнали, що призводить, в свою чергу, до гормонального дизбалансу. Так, наприклад, людина з надлишковою вагою може постійно потерпати на  хибне почуття  голоду.

йогатабір Прана

Очищення є першим необхідним кроком, якого деколи виявляється достатньо, для попередження і лікування наступних хвороб:

— Хвороби загальної перевтоми

— Хвороби втоми з головними болями, ломотою і болями невиявленого походження

— Хвороби з аномальними виділеннями слизу,висипами, мокротинням

— Хвороби з застойними явищами і відкладеннями, ново-утвореннями: кіста, полипи, пухлини,камені, ожиріння

— Хвороби з деформацією органів, зміни їхніх форм і функцій: атеросклєроз, ревматизм, поліартрит

—  Розвиток паралічей (ніг, частин обличчя, внутрішніх органів)

—  Хвороби з руйнацією внутрішніх органів (рак – як «помста природи за неправильно вжиту їжу»)

—  Гепатит, що виникає внаслідок тривалого застосування ліків.

DSCN1520

Пам’ятаємо, що попередити хворобу набагато легше, ніж вилікувати її в тій стадії, коли вона вже проявилася на фізичному плані – в грубому тілі. Те ж саме стосується очисних процедур, які є невід’ємною складовою ефективної і стійкої профілактики будь-яких  хвороб. Очисні процедури не слід застосовувати в період загострення хвороби…

Очищення за Йога-терапією передбачає детоксикацію усіх систем і відновлення стійкого метаболізму, очищення психологічного  фону. Сприяє ясності і спокою розуму.

При яких симптомах нам потрібний Детокс?   
Ось перелік  ознак  накопичення токсинів  –  Ами  в організмі:

 • відчуття важкості в тілі,
 • головні болі,
 • алергічні реакції,
 • погіршення рухомості, біль в суглобах,
 • наліт на язиці після пробудження вранці,
 • погіршення апетиту або навпаки, відчуття постійного голоду,
 • неприємний запах тіла,
 • сонливість і лінощі (особливо після прийняття їжі),
 • затуманення розуму, погіршення пам’яті,
 • діарея або запор,
 • депресія або надмірна дратівливість,
 • зниження імунітету і часті прояви застуди і вірусних інфекцій.

Перелічені ознаки – основні індикатори забруднення, обтяження “неперетравленими” відходами, від яких організм не в змозі звільнитися  самостійно, без допомоги комплексної системи  детоксикації. Слід пам’ятати, що окрім фізичних, “грубих” токсинів, існують тонкі – ментальні. Ментальною Амою зветься “неперетравлена” інформація, приховані емоції, що забруднюють і обтяжують розум, руйнують стійкість системи. Очищенню від ментальних токсинів і збалансуванню розуму присвячена практична частина Йога-терапії, робота з тонкими планами, якою є Пранаяма, Пратьягара, Дгарана, Дг’яна – йогічні техніки контролю дихання, розуму, усвідомлення духовної суті життя.
Програма табору детально:  https://yogatabir.com.ua/program.html

Систематичне планове очищення за Аюрведою і Йога-терапією, яке ми пропонуємо в Йогатаборі «Прана»  звільнить ваше тіло від зайвого і інертного, надасть перезагрузку психологічного рівня.

Хочу с вами
Instagram has returned invalid data.