Йога табір

+38(096)803-47-70

Детокс-Тури практичної Йога-терапії.

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

20160825_181537Наші любі йоггі, і всі, хто бажає навчитись бути здоровим і сповненим життєвої енергії, ми традиційно навчаємо і практикуємо Йога-терапію за Шиванандою, систему очищення і відновлення організму Сахаджі Дгауті Крійя. Крім практики (ранкової і вечірньої) ми підготували теоретичні семінари за  наступними темами:

1)Йога-терапія Шивананди: «Викоренення причин хвороб, а не усунення симптомів»;

2)8 ступенів Йоги: «Принципи і ступені Аштанга Йоги Патанджалі»;  3)Вегетаріанська концепція Йоги: «Закон подібного в подібному. Агімса і вегетаріанство»;

4)Три категорії стану крові: «Саттва, раджас, тамас. Проявлення якостей гун матеріальної природи в біохімічному складі крові»

5)Веди: «Основи людської цивілізації».

Шрі Свамі Шивананда розглядає досягнення сучасної медицини лиш як «швидку допомогу».Основним дієвим методом лікування і профілактики є саттвічне харчування, систематичне очищення організму, йога-практика. Лише ментальна і фізична «присутність» — задіяність пацієнта в лікуванні є запорукою успіху.Намасте!Долучайтеся! Разом продовжимо наше Йога-літо. Підготуємо фізично і ментально свій мікрокосм  до холодної пори року. Навчимося правильно харчуватись, приведем в стан спокою нервову систему, зміцнемо тіло фізично і налаштуємось на позитивне ставлення до світу. Реєструйтеся: fitness_forever@ukr.net телефонуйте: 096-8034770 Жанна.

Хочу с вами
Instagram has returned invalid data.