Йога табір

+38(096)803-47-70

Літні Йога-тури. Від 17 липня до 18 серпня 2019

Запрошуємо на літні Йога-детокс тури. Долучайтеся! Наші йога-тренування цікаві як для досвідчених практиків, так і для початківців. Ми приділяємо увагу і будуємо тренувальний цикл, враховуючи рівень підготовки кожного. Головна умова для наших гостей – дотримання правил і режиму Йога-табору. Запрошуємо усіх прихильників здорового, активного відпочинку.

Щоліта, в липні і серпні, нас гостинно приймає Кобилецька Поляна, унікальна місцевість, перлина Карпатських високих гір на Рахівщині. Цього літа, у 2019, ми вже втретє збираємось саме тут. І запрошуємо нових учасників долучитися до нашого кола! Тел. +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64 Жанна Потапова.

йога-табір Прана

Кобилецька Поляна – магічне йогічне місце. Ви упевнитеся в цьому, потрапивши до нас. Наша садиба розташована у затишному, екологічно-чистому, віддаленому від доріг і поселень місці,  поблизу річки і водоспаду, серед лісової тиші.
DSCN2489

Важливо: садибу орендуємо повністю, виключно  для групи  йога – табору. Для нас готує наш особистий йога-кухар:)

В кімнатах розміщуємо не більше 2-х осіб, 3-є в 4-х-місному, або одну сім’ю. Кімнати комфортні, з санвузлами і душовими.  На базі чан на дровах, поруч  гірська, кришталево-чиста річка, в якій купаємось  в літню спеку. Неподалік, у селі Кобилецька Поляна, є джерела мінеральної води, що належать до типу “Нарзан”, “Єсентуки”.  Тривалість турів: 7, 10, 14, 21 або 30 діб.
DSCN6479

Програма табору і щоденний режим традиційно побудовано у відповідності до комплексної йога-терапії Сахаджі Дхауті Крійя – дослівний переклад:  «спрощена система очищення водою, сонцем, повітрям і внутрішнім вогнем». (Крійя – очисна дія, вправа з задіянням внутрішніх органів.) Ця визнана методика Шрі Свамі Шивананди очищає тіло на клітинному рівні, сприяє зміцненню і загартуванню внутрішніх  органів, відновлює в цілому їх фізіологічні функції . Пробуджує  резистентність організму – оновлює резерви імунної системи. Очищення і зміцнення відбувається на всіх рівнях: через фізичний  на  енергетичному і ментальному.

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

 • Пробудження 05:30
 • 6:00-6:30 перед-світанкова пранаяма і медитація; зустріч Сонця-першоджерела Агні;
 • 6:30 -06:45  – практика акумуляції  алочака-пітти на сході Сонця (відновлення зору);
 • Ранкова йога-практика (очисні процедури + асани і крійі) 06:45-8:15;
 • Омовіння  08:15-08:30;
 • Пранаяма або Гормональна йога, 08:30-08:55;
 • Сніданок 09:00-10:00;
 • Прогулянки, походи, пранаяма в русі (Варджана пранаяма) 10:15 – 12:30;
 • Обід 13:00-14:00;
 • Відпочинок, вільний час, семінари 14:00-17:00;
 • Вечірня йога-практика 17:00-18:30;
 • Вечеря 19:00 – 20:00;
 • Бесіди, лекції 20:30-21:30;
 • Сон 22:00-05:30.

За  йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з трьох стихій Макрокосму і їх взаємодії: повітря (Вата), води (Капха) і вогню (Пітта). (стихія «землі» в тілі розглядається як взаємодія зазначених трьох). За аюр-ведою  здоров’я людини залежить від балансу трьох дош, і  хвороба  виникає лише з причини порушення цього балансу. Згідно вчення йога-терапії 90% всіх сучасних хвороб –  порушень балансу дош, є наслідком забруднення і зашлакованості фізичного тіла, його тканин, клітин, через неправильне харчування і нервове виснаження. При чому забруднення відбувається, як наслідок,  і на рівні ментальному. Очищення тіла, як перший крок відновлення  правильної взаємодії  цих  чинників,  базується на практичному, свідомому  впливі  того, хто практикує, певними техніками йога-терапії на власне тіло із задіянням вказаних стихій. На цьому принципі полягає Сахаджі Дгауті Крійя.

DSCN3252

Аюрведа і Йога-терапія тим відрізняються від “традиційної” медицини, що ставлять пацієнта в активний стан, визнають його головною діючою особою, чинником, інструментом в процесі лікування і профілактики; він сам стає відповідальним і свідомим свого способу життя і здоров’я. Ці прадавні, перевірені поколіннями  науки дають нам ефективні і доступні, природні способи досягнення стійкого здоров’я в усіх його проявах. (Аюрведа і Йога вчать нас також запобігати хворобам, які можуть виникнути в тілі внаслідок певної схильності або кармічних реакцій.)

DSCN5316

Програма табору традиційно містить практику і процедури йога-терапії, хатха йогу, цигун.Обов’язковим чинником є саттвічне харчування і дотримання режиму табору. Доповнена теоретичною частиною, просвітницького характеру.

 •  Йога-терапія за Шиванандою “Сахаджі Дгауті Крійя”. Її складові використовуються протягом усього перебування в таборі, щоденно застосовуються ранкові, денні, вечірні засоби згідно схеми, наданої Шиванандою.
 •  Хатха йога, пранаяма, цигун;
 •  Вегетаріанська кухня. Триразове поживне гаряче харчування. Прасад – “їжа для душі”, приготовлена в чистоті, благостному стані розуму, і запропонована Богу;
 • Семінари з авторитетним лектором – брахманом – з Ведичної культури, Аюрведи, Йоги, доцентом наук Шрі Харі Дасом http://vedaem.com.ua/ayurveda/ ;
 • Бесіди з ведичної астрології Джйотіші, складання особистих гороскопів;
 • Прогулянки до водоспаду і мінеральних джерел,  виїзди в гори, екстремальні подорожі на полонину, купання в річці, екскурсії по історичним місцям Закарпаття, термальні басейни Косино, солоні озера Солотвино.
Йогатабір Прана

Цього літа  – приємні бонуси! В перший вечір перебування в таборі – купання в чані на дровах, в подарунок :)

Публікую теми лекцій, що будемо слухати і обговорювати на нашому літньому Йога-турі.
1. Ввідна лекція: Йога-терапія як радикальний і доступний метод профілактики здоров’я. Система очищення організму Сахаджі Дхауті Крійя за Шрі Свамі Шиванандою.
2. Вегетаріанська кухня. Їжа категорії Саттва. Прасад – їжа для душі.
3. Поняття Дош і індивідуальної конституції людини. Здорове харчування – підбір відповідно до конституції тіла. Меню і режим дня, руховий режим.
3. Про Аюрведичну фізіологію людини: оболонкова структура тіла. 7 Дхату.
5. Хатха йога – цілісна філософія. 8 ступенів Йоги – Аштанга Йога. Зміцнення і очищення тіла і свідомості.
6. Пранаяма – ритмічний контроль дихання для досягнення контролю станів розуму. Прана – енергія життя.
7. Класифікація йога-асан і їх дія на фізичне тіло згідно системи Б.К.С.Айєнгара.
8. Зв’язок станів розуму і хвороб. 4 категорії хвороб згідно причин їх виникнення за Аюрведою.
9. Мікрокосм людського тіла. Ми є віддзеркаленням і краплинкою Макрокосму. Усвідомлення своєї єдності з проявленими істотами Всесвіту. Духовна сутність людини.

20170708_071850

Детальніше про наші тренування.  На ранкових практиках виконуємо власне очисні процедури сахаджі-дхауті-крійя, які включають послідовність асан, бандхи, крійї, рекомендовані Шиванандою,  спрямовані  на очищення  органів і тканин тіла на клітинному рівні.  Практики з використанням  променів сонця, що сходить, для пробудження енергій внутрішнього вогню (зокрема алочана – пітти, що відповідає за стан зору).   Після омовіння виконуємо цикл пранаям або Гормональну йогу.

йога на траві

Вечірня практика – Хатха Йога, Аштанга Йога –  спрямована на зміцнення тіла,  рухового апарату  і внутрішніх систем організму. Викладаємо середній і базовий рівень складності, використовуємо індивідуальний підхід. При потребі –  Пілатес. В вечірніх практиках також даємо Цигун – енергетичні техніки. Ранкова і вечірня практики йоги проводяться визнаними йога-тічерами Львова: Жанна Потапова – засновник і організатор проекту Йога табір “Прана” , фітнес-мережі і йога-студії  “Форевер” Львів, стаж викладання Йоги – від 2007 року.  www.fitness.lviv.ua

https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

Жанна Потапова

Анна Храмова – йога-тічер  системи “Базова Йога за Гітою Айєнгар”, “Гормональна Йога для жінок”; досвід йога-тічера – від 2015 року; інструктор з Східних танців.

Анна Храмова

За домовленістю з групою організовуємо екскурсії, поїздки, гірські походи. Відповідно корегуємо режим дня.

DSC_1519Телефонуйте +38 (096)803-47-70; Вайбер +38(093)449-23-64 Жанна.

Email: fitness_forever@ukr.net

Як доїхати? Маршрут: поїздом до Рахова, або Солотвино, далі – трансфер автомобілем до місця розташування.

Також автомобільним шляхом: автобусом до Великого Бичкова (траса Рахів – Мукачево), звідтам – трансфер.

Вартість трансферу з станції до місця розташування становить 50 грн. з особи.

Йогатабір Прана

Порядок реєстрації наступний: телефонуйте +38(096)803-47-70 Жанна, або пишіть fitness_forever@ukr.net, узгоджуйте дату і кількість осіб, отримуйте всю належну інформацію з перших вуст:)  Далі ми повідомимо вам номер картки, на яку потрібно внести 50% передоплати для бронювання кімнати.

Плануйте ваше літо заздалегідь!  Одночасно  розміщаємо не більше 12 осіб,  в кожну кімнату селимо по 2-є. Є сімейні 3-х і 2- місні номери.

20170707_151128

Наша садиба розташована серед  чарівного лісу, на горі, в самому  серці Карпат – Рахівському районі. З тераси – вид на гору Кобила і верхи Драгобрату.

Відстань до:

   • Гірського водоспаду в урочищі Гігов – 250-300 м;
   • Мінеральних джерел в урочищі “Квасний” – 1,2 км;
   • м.Рахів – 50 км;
   • Солоні озера (смт. Солотвино) – 22 км;
   • Географічний центр Європи – 25 км;
   • Високогірне озеро в долині Веденяска – 35 км;
   • г.Кобила – (1173 м.н.р.м.) – 9 км.
   • За домовленістю з групою організовуємо виїзди до Косинських термальних басейнів, Солотвинських озер, екскурсії по історичних місцях Закарпаття.

DSCN3066

Телефонуйте: 096-8034770 Жанна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Використано фотоматеріали попередніх Йога-турів в Кобилецькій Поляні.

Шановні друзі, будь ласка, не вагайтеся у ваших усвідомлених намірах! Якщо навіть ви взагалі ніколи не займалися йогою, приєднюйтесь до наших йога-турів! Важливим є ваше внутрішнє прагнення, відчуття, що усе, про що ми тут розповідаємо, близьке вам, корисне і цікаве. Ми навчимо вас асанам, пранаямам, медитації; йога-терапії; поділимось знаннями з Аюрведи.
Долучайтеся, ми завжди раді новим друзям! (І новим Йоггі:) Тел. +38 096 80 34 770; вайбер +380934492364 Жанна Потапова.