Йога табір

+38(096)803-47-70

Літні Йога-тури. Від 17 липня до 18 серпня 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Запрошуємо на літні Йога-детокс тури. Долучайтеся! Наші йога-тренування цікаві як для досвідчених практиків, так і для початківців. Ми приділяємо увагу і будуємо тренувальний цикл, враховуючи рівень підготовки кожного. Головна умова для наших гостей – дотримання правил і режиму Йога-табору. Запрошуємо усіх прихильників здорового, активного відпочинку.

Щоліта, в липні і серпні, нас гостинно приймає Кобилецька Поляна, унікальна місцевість, перлина Карпатських високих гір на Рахівщині. Цього літа, у 2019, ми вже втретє збираємось саме тут. І запрошуємо нових учасників долучитися до нашого кола! Тел. +38(096)803-47-70; вайбер +38(093)449-23-64 Жанна Потапова.

йога-табір Прана

Кобилецька Поляна – магічне йогічне місце. Ви упевнитеся в цьому, потрапивши до нас. Наша садиба розташована у затишному, екологічно-чистому, віддаленому від доріг і поселень місці,  поблизу річки і водоспаду, серед лісової тиші.
DSCN2489

Важливо: садибу орендуємо повністю, виключно  для групи  йога – табору. Для нас готує наш особистий йога-кухар:)

В кімнатах розміщуємо не більше 2-х осіб, 3-є в 4-х-місному, або одну сім’ю. Кімнати комфортні, з санвузлами і душовими.  На базі чан на дровах, поруч  гірська, кришталево-чиста річка, в якій купаємось  в літню спеку. Неподалік, у селі Кобилецька Поляна, є джерела мінеральної води, що належать до типу “Нарзан”, “Єсентуки”.  Тривалість турів: 7, 10, 14, 21 або 30 діб.
DSCN6479

Програма табору і щоденний режим традиційно побудовано у відповідності до комплексної йога-терапії Сахаджі Дхауті Крійя – дослівний переклад:  «спрощена система очищення водою, сонцем, повітрям і внутрішнім вогнем». (Крійя – очисна дія, вправа з задіянням внутрішніх органів.) Ця визнана методика Шрі Свамі Шивананди очищає тіло на клітинному рівні, сприяє зміцненню і загартуванню внутрішніх  органів, відновлює в цілому їх фізіологічні функції . Пробуджує  резистентність організму – оновлює резерви імунної системи. Очищення і зміцнення відбувається на всіх рівнях: через фізичний  на  енергетичному і ментальному.

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

 • Пробудження 05:30
 • 6:00-6:30 перед-світанкова пранаяма і медитація; зустріч Сонця-першоджерела Агні;
 • 6:30 -06:45  – практика акумуляції  алочака-пітти на сході Сонця (відновлення зору);
 • Ранкова йога-практика (очисні процедури + асани і крійі) 06:45-8:15;
 • Омовіння  08:15-08:30;
 • Пранаяма або Гормональна йога, 08:30-08:55;
 • Сніданок 09:00-10:00;
 • Прогулянки, походи, пранаяма в русі (Варджана пранаяма) 10:15 – 12:30;
 • Обід 13:00-14:00;
 • Відпочинок, вільний час, семінари 14:00-17:00;
 • Вечірня йога-практика 17:00-18:30;
 • Вечеря 19:00 – 20:00;
 • Бесіди, лекції 20:30-21:30;
 • Сон 22:00-05:30.

За  йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з трьох стихій Макрокосму і їх взаємодії: повітря (Вата), води (Капха) і вогню (Пітта). (стихія «землі» в тілі розглядається як взаємодія зазначених трьох). За аюр-ведою  здоров’я людини залежить від балансу трьох дош, і  хвороба  виникає лише з причини порушення цього балансу. Згідно вчення йога-терапії 90% всіх сучасних хвороб –  порушень балансу дош, є наслідком забруднення і зашлакованості фізичного тіла, його тканин, клітин, через неправильне харчування і нервове виснаження. При чому забруднення відбувається, як наслідок,  і на рівні ментальному. Очищення тіла, як перший крок відновлення  правильної взаємодії  цих  чинників,  базується на практичному, свідомому  впливі  того, хто практикує, певними техніками йога-терапії на власне тіло із задіянням вказаних стихій. На цьому принципі полягає Сахаджі Дгауті Крійя.

DSCN3252

Аюрведа і Йога-терапія тим відрізняються від “традиційної” медицини, що ставлять пацієнта в активний стан, визнають його головною діючою особою, чинником, інструментом в процесі лікування і профілактики; він сам стає відповідальним і свідомим свого способу життя і здоров’я. Ці прадавні, перевірені поколіннями  науки дають нам ефективні і доступні, природні способи досягнення стійкого здоров’я в усіх його проявах. (Аюрведа і Йога вчать нас також запобігати хворобам, які можуть виникнути в тілі внаслідок певної схильності або кармічних реакцій.)

DSCN5316

Програма табору традиційно містить практику і процедури йога-терапії, хатха йогу, цигун.Обов’язковим чинником є саттвічне харчування і дотримання режиму табору. Доповнена теоретичною частиною, просвітницького характеру.

 •  Йога-терапія за Шиванандою “Сахаджі Дгауті Крійя”. Її складові використовуються протягом усього перебування в таборі, щоденно застосовуються ранкові, денні, вечірні засоби згідно схеми, наданої Шиванандою.
 •  Хатха йога, пранаяма, цигун;
 •  Вегетаріанська кухня. Триразове поживне гаряче харчування. Прасад – “їжа для душі”, приготовлена в чистоті, благостному стані розуму, і запропонована Богу;
 • Семінари з авторитетним лектором – брахманом – з Ведичної культури, Аюрведи, Йоги, доцентом наук Шрі Харі Дасом http://vedaem.com.ua/ayurveda/ ;
 • Бесіди з ведичної астрології Джйотіші, складання особистих гороскопів;
 • Прогулянки до водоспаду і мінеральних джерел,  виїзди в гори, екстремальні подорожі на полонину, купання в річці, екскурсії по історичним місцям Закарпаття, термальні басейни Косино, солоні озера Солотвино.
Йогатабір Прана

Цього літа  – приємні бонуси! В перший вечір перебування в таборі – купання в чані на дровах, в подарунок :)

Публікую теми лекцій, що будемо слухати і обговорювати на нашому літньому Йога-турі.
1. Ввідна лекція: Йога-терапія як радикальний і доступний метод профілактики здоров’я. Система очищення організму Сахаджі Дхауті Крійя за Шрі Свамі Шиванандою.
2. Вегетаріанська кухня. Їжа категорії Саттва. Прасад – їжа для душі.
3. Поняття Дош і індивідуальної конституції людини. Здорове харчування – підбір відповідно до конституції тіла. Меню і режим дня, руховий режим.
3. Про Аюрведичну фізіологію людини: оболонкова структура тіла. 7 Дхату.
5. Хатха йога – цілісна філософія. 8 ступенів Йоги – Аштанга Йога. Зміцнення і очищення тіла і свідомості.
6. Пранаяма – ритмічний контроль дихання для досягнення контролю станів розуму. Прана – енергія життя.
7. Класифікація йога-асан і їх дія на фізичне тіло згідно системи Б.К.С.Айєнгара.
8. Зв’язок станів розуму і хвороб. 4 категорії хвороб згідно причин їх виникнення за Аюрведою.
9. Мікрокосм людського тіла. Ми є віддзеркаленням і краплинкою Макрокосму. Усвідомлення своєї єдності з проявленими істотами Всесвіту. Духовна сутність людини.

20170708_071850

Детальніше про наші тренування.  На ранкових практиках виконуємо власне очисні процедури сахаджі-дхауті-крійя, які включають послідовність асан, бандхи, крійї, рекомендовані Шиванандою,  спрямовані  на очищення  органів і тканин тіла на клітинному рівні.  Практики з використанням  променів сонця, що сходить, для пробудження енергій внутрішнього вогню (зокрема алочана – пітти, що відповідає за стан зору).   Після омовіння виконуємо цикл пранаям або Гормональну йогу.

йога на траві

Вечірня практика – Хатха Йога, Аштанга Йога –  спрямована на зміцнення тіла,  рухового апарату  і внутрішніх систем організму. Викладаємо середній і базовий рівень складності, використовуємо індивідуальний підхід. При потребі –  Пілатес. В вечірніх практиках також даємо Цигун – енергетичні техніки. Ранкова і вечірня практики йоги проводяться визнаними йога-тічерами Львова: Жанна Потапова – засновник і організатор проекту Йога табір “Прана” , фітнес-мережі і йога-студії  “Форевер” Львів, стаж викладання Йоги – від 2007 року.  www.fitness.lviv.ua

https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

Жанна Потапова

Анна Храмова – йога-тічер  системи “Базова Йога за Гітою Айєнгар”, “Гормональна Йога для жінок”; досвід йога-тічера – від 2015 року; інструктор з Східних танців.

Анна Храмова

За домовленістю з групою організовуємо екскурсії, поїздки, гірські походи. Відповідно корегуємо режим дня.

DSC_1519Телефонуйте +38 (096)803-47-70; Вайбер +38(093)449-23-64 Жанна.

Email: fitness_forever@ukr.net

Як доїхати? Маршрут: поїздом до Рахова, або Солотвино, далі – трансфер автомобілем до місця розташування.

Також автомобільним шляхом: автобусом до Великого Бичкова (траса Рахів – Мукачево), звідтам – трансфер.

Вартість трансферу з станції до місця розташування становить 50 грн. з особи.

Йогатабір Прана

Порядок реєстрації наступний: телефонуйте +38(096)803-47-70 Жанна, або пишіть fitness_forever@ukr.net, узгоджуйте дату і кількість осіб, отримуйте всю належну інформацію з перших вуст:)  Далі ми повідомимо вам номер картки, на яку потрібно внести 50% передоплати для бронювання кімнати.

Плануйте ваше літо заздалегідь!  Одночасно  розміщаємо не більше 12 осіб,  в кожну кімнату селимо по 2-є. Є сімейні 3-х і 2- місні номери.

20170707_151128

Наша садиба розташована серед  чарівного лісу, на горі, в самому  серці Карпат – Рахівському районі. З тераси – вид на гору Кобила і верхи Драгобрату.

Відстань до:

   • Гірського водоспаду в урочищі Гігов – 250-300 м;
   • Мінеральних джерел в урочищі “Квасний” – 1,2 км;
   • м.Рахів – 50 км;
   • Солоні озера (смт. Солотвино) – 22 км;
   • Географічний центр Європи – 25 км;
   • Високогірне озеро в долині Веденяска – 35 км;
   • г.Кобила – (1173 м.н.р.м.) – 9 км.
   • За домовленістю з групою організовуємо виїзди до Косинських термальних басейнів, Солотвинських озер, екскурсії по історичних місцях Закарпаття.

DSCN3066

Телефонуйте: 096-8034770 Жанна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Використано фотоматеріали попередніх Йога-турів в Кобилецькій Поляні.

Шановні друзі, будь ласка, не вагайтеся у ваших усвідомлених намірах! Якщо навіть ви взагалі ніколи не займалися йогою, приєднюйтесь до наших йога-турів! Важливим є ваше внутрішнє прагнення, відчуття, що усе, про що ми тут розповідаємо, близьке вам, корисне і цікаве. Ми навчимо вас асанам, пранаямам, медитації; йога-терапії; поділимось знаннями з Аюрведи.
Долучайтеся, ми завжди раді новим друзям! (І новим Йоггі:) Тел. +38 096 80 34 770; вайбер +380934492364 Жанна Потапова.