Menu

Програма

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Друзі, наша програма і щоденний режим традиційно побудовано  у відповідності до комплексної йога-терапії Сахаджі Дхауті Крійя – дослівний переклад:  «спрощена система очищення водою, сонцем, повітрям і внутрішнім вогнем». (Крійя – очисна дія, вправа з задіянням внутрішніх органів.) Ця визнана методика Шрі Свамі Шивананди очищає тіло на клітинному рівні, сприяє зміцненню і загартуванню внутрішніх  органів, відновлює в цілому їх фізіологічні функції, і тому відновлює резистентність організму. Цього літа багато часу і уваги приділемо Медитації, Пранаямі, Йога-нідрі, як методам очищення і відновлення ментальної оболонки – збалансуванню нервової системи.

20170702_175254

Практичну  частину  доповнено Гормональною Йогою:  системою, що складається з  послідовності асан, в які вбудовано крійї і пранаяму. Практика задіює психо-фізичний аспект: навчає  формуванню (ментальному)  енергетичного потоку  всередині тіла  і спрямуванню його в певний орган або залозу, з метою посилення  в них обмінних процесів (очищення і живлення), і як наслідок – збалансування функцій ендокринної системи.

Також цього сезону з нами Наталія Степанюк – реабілітолог-масажист, з 5 по 11 липня та з 5 по 11 серпня. Маючи високу кваліфікацію і великий досвід, вона  поєднує  логічно  різні техніки в залежності від проблем, які потрібно вирішити. При цьому враховує анамнез життя та хвороб. Використовує класичний, лікувальний, рефлекторний, вакуумний, лімфодренажний, дитячий та інші, за бажанням та потребами пацієнта, види масажу; комбінує масаж з  аккупресурою. 

Йогатабір Прана

Окрім  “тілесної профілактики” практикуємо духовну і психологічну терапію. Цього літа багато часу і уваги приділемо медитації та Йога-нідрі, як розслабляючим і вирівнюючим баланс ментального тіла, технікам.Саме ці йогічні практики, наряду з Пранаямою, використовуються прогресивними психотерапевтами для лікування Психо-соматичних недуг.

20170711_195935

Незмінно з нами науковець, що досліджує Ведичну культуру і пропагує її принципи, як основні, для підтримання належного стану здоров’я, самоусвідомлення – Шрі Харі Дас (Юрій Адамович Степанюк). Він,  доцент наук, педагог, духовна особа і автор першого і єдиного в Україні підручника для ВУЗів “Ведичні знання про здоров’я, проведе курс лекцій і бесід, завдяки яким ми навчимося застосовувати Ведичні знання про здоров’я на практиці, в повсякденному житті. 

Також пропонуємо вашій увазі лекцію нашого кухаря-вайшнаві, ведичного астролога, Бхадавардхани Даса – “Ведична астрологія. Гороскоп карми”. За вашим бажанням він може скласти індивідуальний гороскоп відповідно до дня, години, хвилини вашого явлення в цей світ. І проконсультувати, яким чином ви можете попередити негативні, критичні періоди вашого життя і піднести, використати з користю для себе найбільш сприятливі періоди.

DSC_1002

(На сторінках сайту використано фото-матеріал Йога-турів з 2014 по 2018 рік). 

Менеджер: засновник проекту, йога-тічер Жанна Потапова. Тел.096-8034770; 093-4492364;   долучайтеся у Фейсбук: https://www.facebook.com/yogatabir/ ;      https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

e-mail:    fitness_forever@ukr.net

йогатабір  Прана

За аюр-ведою та йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з трьох  основних стихій Макрокосму і їх взаємодії: повітря, води і вогню. Очищення тіла і відновлення правильної взаємодії  цих  чинників (дош)  базується на практичному, свідомому  впливі  того, хто практикує, певними техніками йога-терапії на власне тіло за допомогою вказаних стихій. Окрім власне очисних процедур Сахаджі Басті Крійя, до складу Йога-терапії Шивананди входять: сонячні ванни, омовіння, пранаями в русі, які  повною мірою діють в умовах чистого природного середовища.

Отже, програма табору включає в себе:

  • Ранкова практика йога-терапії: очисні процедури + йогівська гімнастика (Сахаджі басті Крійя);
  • Пранаяма, Медитація, Йога нідра,;
  • Вегетаріанське саттвічне харчування. Використовується вегетаріанська саттвічна (збалансована) кухня народів світу.
  • Вечірня практика хатха-йоги і аштанга- йоги, з складовими  Сахаджі Дхауті Крійї.
  • Лекції і бесіди з ведичної культури, Аюр-веди, Йоги. Обговорення.
  • Щоденні піші походи в гори, омовіння в річці,  сонячні ванни, прогулянки;
  • По домовленості з групою – одноденні  походи в заповідні гори і полонини. Також екскурсії Закарпаттям.

DSC_0057

На ранкових практиках виконуємо власне очисні процедури сахаджі-дхауті-крійя, які включають послідовність асан, бандхи, крійї, рекомендовані Шиванандою,  спрямовані  на очищення  органів і тканин тіла на клітинному рівні.  Практики з застосуванням енергії  променів сонця, що сходить, для пробудження “тілесного  вогню”. Вечірня практика Хатха йоги спрямована на зміцнення тіла, усіх його під-систем. Застосовуємо також Цигун.
DSC_0027

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

Пробудження 6:00;

 – 05-45:00-06-00 медитація до схід-Сонця; 

 – 6:00-6:10 (на сході сонця) техніка з відновлення тілесного вогню;

Ранкова очисна практика – Сахаджі Басті Крійя – прийом очисного напою, йога-асани, крійї – 06:10-08:00;

Туалет, омовіння 8:00-8:30;

Пранаяма, або Гормональна йога, 08:30-08:50;

Сніданок 09:00-10:00

Прогулянки, походи 10:30 – 13:30

Обід 14:00-15:00

Після-обідній відпочинок – 15:00-16:00;

Семінари з Ведичної культури, аюрведи, йоги – 16:00-18:00;

Вечірня Хатха-йога, Пранаяма, або Цигун – 18:00-19:45;

Вечеря  – 20:00-21:00

Сон  – 22:00-06:30

20170707_151128

За домовленістю з групою організовуємо тривалі походи і виїзди в заповідні місця Закарпаття, екскурсії. Відповідно корегуємо режим дня.

Тури відбуваються 1-15 липня  та 1-15 серпня. тел.+38 (096)803-47-70; +38(093)4492364 Жанна.

Email: fitness_forever@ukr.net