Menu

Місце

йога-табір 2018

Рахівський район, місцевість Кобилецька Поляна. 

На Йога-тури 1-15 липня і 1-15 серпня збираємось у затишному, екологічно-чистому, віддаленому від доріг і поселень, місці – гірській садибі, розташованій поблизу річки і водоспаду, серед лісової тиші. Прекрасний панорамний краєвид на величні гори розкривається з її тераси. Кімнати комфортні, гарно вмебльовані, з санвузлами і душевими. На базі чан на дровах, поруч річка, в якій можна купатися. Неподалік, у селі Кобилецька Поляна, є джерело мінеральної води, що належить до типу “Нарзан”, “Єсентуки”. Програму збагачено семінарами з Аюрведи від авторитетного лектора-науковця(див.”Блог”). Важливо: садибу орендуємо повністю, виключно для  групи Йога – табору. Їжу готує наш йога-кухар.  Тривалість 7, 10, 14 діб. Маршрут: поїздом до Рахова, автобусом до Великого Бичкова, далі – трансфер автомобілем до місця розташування. Або поїздом до Солотвино, звідтам – трансфер. В перший день заїзду 1.07 та 1.08 робимо трансфер також із Рахова, з Київського поїзду.

DSC_0808

Реєструємо на заїзди з 1 по 15 серпня: +38 (096)803-47-70; +38(093)4492364,

Email: fitness_forever@ukr.net;  засновник і організатор проекту Жанна Потапова.

https://www.facebook.com/yogatabir/

DSC_0998

DSC_0795

Програма табору традиційна і  доповнена культурно-просвітницькими заходами:

– Йога-терапія за Шиванандою (Сахаджі Дгауті Крійя);

– Хатха йога, Гормрнальна йога, Цигун, Пранаяма;

– Вегетаріанська кухня від професійного йога-кухаря. Триразове поживне гаряче харчування. Прасад – “їжа для душі”, приготовлена в чистоті з свіжих, добірних продуктів, і запропонована Богу;

– Семінари з авторитетним лектором – брахманом – з Ведичної культури, Аюрведи, Йоги, доцентом наук Шрі Харі Дасом “Ведичні знання про Здоров’я”  “http://vedaem.com.ua/ayurveda/ ;

– Кіртан – спів мантр під супровід  традиційних  індійських музичних інструменів: мріданг, каратали. Звук є найпотужнішою силою Всесвіту. Вивчаємо і співаємо разом благотворні мантри, які очищають ментальну оболонку тіла і сприяють духовному зростанню;

–   Піші прогулянки до гірського водоспаду в урочищі Гігов, купання в річці Шопурці, походи до мінеральних джерел;

– Похід на Кобилецький перевал і Полонину Веденяска.

– Екскурсії (Солотвинські озера, Косинські термальні басейни, історичні пам’ятки)
DSC_0033

Телефонуйте і задавайте питання:  +38(093)4492364, +38 (096)803-47-70. Email: fitness_forever@ukr.net  Жанна

Приєднюйтесь до нас у ФБ: сторінка: Йога – табір “Прана” https://www.facebook.com/yogatabir/

DSC_1519 Організовуємо походи в заповідну зону – полонини Веденяска і Близниці. Гірські озера. “Альпійські луги”.  Підйом в гору частину шляху на ГАЗ 66, і пішки.

DSC_0076

За 40 км від Рахова, у Чорногірському масиві, знаходиться найвища вершина Українських Карпат та України загалом — гора Говерла (2061 м над рівнем моря). Поряд височать ще п’ять вершин-двотисячників — Бребенескул, Петрос, Піп Іван Чорногірський (Чорна гора), Ребра, Гутин-Томнатик та Менчул.

Рельєф високогір’я позначений слідами давнього зледеніння з характерними льодовиковими формами — карами та троговими долинами.

DSC_0802

Рослинний та тваринний світ. Рахівський район — найбільш лісистий район в Україні. Тут зосереджена третина видового складу флори України, половина червонокнижних видів рослин і тварин Карпат. На скелях Близниць, Герешаски,

У заповіднику охороняється понад 1000 видів  рослин, 64 види ссавців, 173 види птахів, 9 видів плазунів, 13 видів земноводних, 23 види риб, близько 15 000 видів безхребетних тварин. У заповіднику відмічено 64 види рослин і 72 види тварин, занесених до Червоної книги України та до Європейського Червоного списку.

DSC_0019

Корисні копалини, мінеральні джерела.

Рахівщина володіє справжнім екологічним феноменом та надзвичайно потужним природно-ресурсним потенціалом. Тут знаходяться найвища вершина України — гора Говерла (2061 м) і всі шість вершин Українських Карпат, що перевищують 2000 метрів над рівнем моря. Близько 68 % території району вкривають високопродуктивні ліси. Тут розвідано 82 джерела мінеральних вод, поширено майже 300 видів лікарських рослин. Зустрічається половина видів червонокнижних рослин і тварин Українських Карпат. Рахівщина відноситься до районів з високою водозабезпеченістю. На Рахівщині бере початок одна з найбільших приток Дунаю — ріка Тиса. Протікаючи просторами Європи, вона дає чисту питну воду населенню України, Румунії, Угорщини, Словаччини та Югославії. Рахівщина наділена надзвичайно сприятливими умовами для зимової рекреації, розвитку гірськолижного спорту, а гірський масив Драгобрат за своїми параметрами може стати місцем проведення зимової Олімпіади. Тільки два аналоги у світі має Квасівський санаторно-курортний комплекс, збудований на базі мінеральних вод із вмістом миш’яку.

20170702_175249

Із мінерально-сировинних ресурсів перспективними для розробки є родовища золота, доломітів, мармуризованих доломітів, а також розлив мінеральних вод.

DSC_0073 Розкішний змішаний  ліс  насичує повітря киснем, п’янким ароматом запашних трав. Зустрічається бук, ялина, смерека,  береза, граб. В лісі багато ягід: суниця, малина, ожина та чорниця. Та грибів: білий, синяки, підберезники, голубінки, опеньки і т.інші.