Menu

+38 096 803-47-70

Весняний тур 12.04-22.04.2019. Детокс. Пробудження енергії.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Весна – пора пробудження природи. Цикл, біоритми Макрокосму стосуються кожної проявленої живої  істоти. Людина,  живучи в гармонії з Природою і усвідомлюючи цей зв’язок, набуває чистоти розуму і стійкості здоров’я.

Наш квітневий Тур націлено на оновлення системи, якою є організм людини, очищення тіла на всіх планах: енергетичному, ментальному, фізичному. Традиційно практикуємо згідно ефективного і визнаного методу детоксикації і зміцнення організму – Йогатерапії Шрі Свамі Шивананди.

Друзі, запрошуємо на весняний Тур “Очищення і Пробудження енергії”, згідно нашої програми, на Термальних басейнах в Косино, Закарпаття.  Прямі контакти: тел. +380968034770;  вайбер +380934492364 Жанна Потапова.

Дати 12.04-22.04.2019 року.

DSCN5936

Програма туру – комплексна Детоксикація організму за системою Сахаджі Дгауті Крійя:

  • –  практика Йога-терапії (ранкові очисні крійї + послідовність йога-асан),
  • –  практика  Хатха йоги (вечірні тренування, “Йога в потоці”),
  •   Пранаяма ( ритмічний контроль дихання, що призводить до зосередження і спокою розуму;  розширення, подовження дихального циклу і життєвої енергії; “дихальна гімнастика”, що  очищує енергетичні канали – наді),
  •   Медитація (духовна терапія до схід-Сонця).
  • –  Йога-кухня, вегетаріанська саттвічна їжа “для душі” – Прасад.
  • –  Лекції:  “Ведичні знання про Здоров’я”.

Оселимось у приватній садибі, неподалік термальних басейнів (10 хвилин пішки); де будемо відпочивати і практикувати виключно в товаристві  нашої групи, без «випадкових сусідів». До програми йога-туру долучаємо омовіння в термальних басейнах “Еко-термал” і “Косонь”. Йога тур проводять: Жанна Потапова і Анна Храмова (йога-тічери), Шрі Харі Дас (лектор), Бхадавардхана Дас (йога-кухар, ведичний астролог). Детальна інформація і реєстрація за тел. +38(096)8034770 Жанна Потапова, вайбер +380934492364. Доїзжати: поїздом до Мукачево, звідтам – трансфер до місця розташування.

DSCN5774

Мета йога-туру:  Детокс організму за Йога-терапією Сахаджі Дгауті Крійя (полегшена методика очищення стихіями: Повітрям, Водою, Сонцем, Тілесним вогнем). Збалансування нервової системи. Відновлення і зміцнення внутрішніх систем. Профілактика стійкого здоров`я.

Коротко про систему очищення організму, яку ми застосовуємо, і яка є питомою складовою програми нашого табору.

Обгрунтовано тисячоліттями Аюрведичної практики і підтверджено прогресивними сучасними медичними дослідами, що організм людини потребує не лише постійного живлення, а й очищення. (При чому це стосується не лише фізичного, а й ментального тіла.) Організм володіє власною системою очищення, точніше, кожна жива клітина тіла має ці властивості. Але саме з причин неприродніх, тобто, життя в умовах, які не сприяють здоровому, природньому функціонуванню людського організму, виникає збій цілісної системи, якою є людський організм. Ці причини – нераціональне харчування, використання невідповідних нашому тілу продуктів і способу приготування їжі, застосування інтоксикацій і хімічних ліків, перебування розуму в стані “постійного стресу”, недостатня або невідповідна рухова активність, та інші згубні фактори, пов’язані з так званим “сучасним ритмом” життя.

DSCN5976

  Початок будь-якого ефективного лікування, а також профілактика хвороб, в першу чергу – хронічних, завжди має починатися з очищення організму. Йдеться не про усунення симптомів хвороби, на що сьогодні націлена медицина і фармацевтика, а про викорінення причин хвороб. Тобто, мета очищення – приведення організму до стану, в якому здатні оновитись і запрацювати власні резерви захисту від несприятливих факторів, без застосування зовнішніх чинників –  імуно-модулюючих ліків, що мають безліч побічних ефектів і не діють в стані забрудненого організму.

DSCN5974


Аюрведа і Йога розглядають організм людини, як цілісну систему, лише умовно розділяючи її на окремі підсистеми органів, які пов’язані і взаємозалежні. Тому очищення, яке відбувається у шлунково-кишковому тракті (ШКТ), і виконується протягом певного періоду часу, розповсюджується на усі, без винятку, органи тіла. Саме через ШКТ організм людини, кожна клітина, отримує живлення, від злагодженої роботи ШКТ залежить процес метаболізму ( тілесний вогонь ) – живлення і очищення від продуктів розпаду  кожної живої клітини і тіла в цілому. Ама – забруднення, шлаки, токсини, неперетравлені залишки некоректної їжі, які є сприятливим середовищем для паразитів і токсичних патогенних бактерій, надлишки слизу і жовчу, що накопичуються в першу чергу, в кишечнику, призводять до аутоінтоксикації і збою функцій органів, спричиняють більшість хвороб, які на перший погляд, не пов’язані з “системою травлення”.  Трансформація тканин тіла за наукою Семи Дгату починається саме з Раси – речовини, що утворюється із їжі в процесі травлення. Подальші трансформації – Кров, М’язи, Жир, Кістки, Кістковий мозок, Насіння. Кожна жива клітина нашого тіла, будь-якого органу,  залежить від злагодженого функціонування системи травлення, чистоти і енергетики  їжі.

DSCN6107
Сьогодні відомі і застосовуються різні методики очищення, як аюрведичні: Панчакарма, Шатакарма, Пракшалана, так і методи “традиційної медицини”, як наприклад колонотерапія та інші. Деякі з них, як Панчакарма, застосовуються лише в умовах клініки, є часто недоступними через високу вартість послуг, а також є досить агресивними для організму. Йогічні Шатакарми є досить агресивними для застосування і можуть зашкодити при хибній техніці їх виконання, тим більш, якщо людина не практикує Йогу постійно і не перейшла повністю і беззаперечно на вегетаріанське меню. Пракшалана не підходить багатьом через високу концентрацію розчину. Щодо колонотерапії, яка набуває останнім часом широкого застосунку, окрім високої вартості послуг, її недоліком є те, що чистку отримують лише нижні відділи кишечнику, при чому порушується симбіотична мікрофлора.

DSCN6087

Ми є прихильниками перевіреної тисячоліттями практики Йога-терапії, яка знайшла застосування в сучасних методиках Психо-соматики і Кінезі-терапії: лише через активну усвідомлену роботу з власним тілом, постійну задіяність пацієнта в процесі лікування, досягається результат викорінення хвороби. Ці сучасні науки фактично базуються на принципах Аюрведи і Йога-терапії, які стверджують, що більшість хвороб коріниться в нашому розумі. Ми практикуємо Сахаджі Дгауті Крійю за Шиванандою. Це спосіб очищення тіла, в першу чергу шлунково-кишечного тракту, і саме кишечника, як “Кореня організму”, від токсинів і шлаків за ефективною і доступною, природньою методикою, без застосування лікарських та інших хімічних засобів. Схема включає власне процедуру очищення і послідовність йога-асан, що виконуються одразу після прийому очисного розчину, до складу якого, крім теплої води, входять лиш два інгрідієнти: морська сіль і сік лимону. Після дефекації виконується омовіння, за яким слідує практика Пранаями – робота з тонкими потоками енергії і стосується очищення не лише грубої, тілесної, а в першу чергу – ментальної оболонки – “тонкого тіла”. Сама “чистка” відбувається в короткий проміжок часу, займає разом з асанами 1-2 години, виконується на сході Сонця. Далі після прийому сніданку, весь день присвячений відпочинку на природі, гірським походам, омовінням – влітку в гірській річці, в прохолодну пору року – в термальних басейнах; сонячним ваннам, тощо. Вечірня практика присвячена силовій йогівській гімнастиці і Пранаямі. Медитацію виконуємо до-схід-Сонця, в період, коли превалює Саттва гуна. Отже, методика в цілому включає не лише ранкові очисні процедури і йога-практики, а взагалом руховий режим протягом дня, процедури в природньому середовищі, налаштування розуму на чистоту думок і спокій.  Незмінним  атрибутом є  саттвічна вегетаріанська кухня.

DSCN6162

Крім навичок очищення ми надаємо чіткі рекомендації з здорового вегетаріанського харчування, способи приготування корисної, сповненої енергії, їжі, а також з рухового режиму, асани, дихальні техніки, які мають на меті загартувати і зміцнити фізичне тіло і привести до спокою ваш розум. Ці рекомендації мають індивідуальні відмінності у відповідності до домінуючих дош організму, про що ви дізнаєтесь на наших лекціях. Безперечно, духовні практики – медитація і розуміння своєї духовної, вищої суті, на відміну від трактування себе суто матеріальним, грубим тілом, є підгрунтям усвідомленого життя і стійкого здоров’я.

В системі Йога-терапії значне місце відведено “омовінням в природних джерелах: річках, морі, озері” і тп. Омовіння в ванні вважається доцільним лише за відсутності таких водойм  Саме з цієї причини, для посилення ефекту очищення організму за схемою Сахаджі Дгауті Крійя, у весняному Детокс-турі розглядаємо омовіння і фізіотерапію в термальних водах, як дієву складову.

DSCN6309

Цілюща термальна вода, є унікальною за своїм хімічним складом, аналог водам Косинського родовища  можна зустріти лише в Ісландії, на Камчатці та в Новій Зеландії.

Глибина свердловини з термальною водою – майже 1200 метрів. Гаряча вода, проходячи через різноманітні мінеральні шари земної кори, насичується багатьма мікроелементами та мінералами.

Лікувальні властивості води «Еко-термал» Косинського родовища було підтверджено “Українським науково-дослідницьким інститутом медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони здоров’я України” №99 від 12 грудня 2006 року. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

– опорно-руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, захворювання суглобових тканин;

– захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст.;

– периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит;

– периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I – II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,

– біліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

DSCN6199

Для найефективнішого оздоровлення, рекомендується перебувати у басейні з термальною водою 15-20 хв., після чого слід зробити відпочинок. Процедуру варто повторити 3 рази на день.

Протипоказання: всі гострі захворювання; хронічні в стадії загострення; онкологічні, гематологічні захворювання; туберкульоз (всі форми); інфекційні захворювання; посттравматичний синдром не раніше 3-х місяців після травми; варикозна хвороба до 1 року після гострого тромбофлебіту; ревматоїдний артрит ІІ-ІІІ ст.; сильний больовий синдром; гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст.; нестабільна стенокардія, стенокардія напруги ІІІ-ІV ФК; цироз печінки.

Загалом, термальна вода несе загально-оздоровлюючий ефект для організму, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Вартість десяти-денного Йога-туру складає 9950 грн., включає: проживання, триразове харчування, йога-практику (ранкові і вечірні заняття), лекції.

Відвідування басейнів не включено до вартості Йога-туру. Оплачується додатково. Відвідування – за бажанням. 

DSCN6580
Публікую теми лекцій, що будемо слухати і обговорювати на нашому квітневому Йога-турі.
12.04.
1. Ввідна лекція: Йога-терапія як радикальний і доступний метод профілактики здоров’я. Система очищення організму Сахаджі Дхауті Крійя за Шрі Свамі Шиванандою.
13.04.
2. Вегетаріанська кухня. Їжа категорії Саттва. Прасад – їжа для душі.
14.04.
3. Поняття Дош і індивідуальної конституції людини. Здорове харчування – підбір відповідно до конституції тіла. Меню і режим дня, руховий режим.
15.04.
3. Про Аюрведичну фізіологію людини: оболонкова структура тіла. 7 Дхату.
16.04.
5. Хатха йога – цілісна філософія. 8 ступенів Йоги – Аштанга Йога. Зміцнення і очищення тіла і свідомості.
17.04.
6. Пранаяма – ритмічний контроль дихання для досягнення контролю станів розуму. Прана – енергія життя.
18.04.
7. Класифікація йога-асан і їх дія на фізичне тіло згідно системи Б.К.С.Айєнгара.
19.04
8. Зв’язок станів розуму і хвороб. 4 категорії хвороб згідно причин їх виникнення за Аюрведою.
20.04.
9. Енергетично-інформаційні центри тіла – Чакри. Збалансування Чакр.
21.04.
10.Мікрокосм людського тіла. Ми є віддзеркаленням і краплинкою Макрокосму. Усвідомлення своєї єдності з проявленими істотами Всесвіту. Духовна сутність людини.

(Більше інформації про місця проведення турів дивіться на сторінці  http://yogatabir.com.ua/place.html )
галя
Для учасників квітневого Детокс-туру.
Друзі, інформація для усіх, хто має намір взяти участь у голосуванні в другому турі виборів президента України, 21.04.2019 р. Повідомляємо адресу виборчої дільниці: село Запсонь, округ 69. Закарпатська область, Берегівський район.
Отже, можете повідомити на ваших виборчих дільницях про те, де саме голосуватимите в другому турі.
Весняний детокс