Menu

Осінні тури.Детокс.Відновлення життєвої енергії.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

DSCN2690 Восени і весною плануємо Йога-тури згідно нашої програми до Термальних басейнів в Косино, Закарпаття.  Прямі контакти: тел. +380968034770;  вайбер +380934492364 Жанна Потапова.

Програма туру – комплексна Детоксикація організму за системою Сахаджі Дгауті Крійя:

  • –  практика Йога-терапії (ранкові очисні крійї + послідовність йога-асан),
  • –  практика  Хатха йоги (вечірні тренування, “Йога в потоці”),
  •   Пранаяма ( ритмічний контроль дихання, що призводить до зосередження і спокою розуму;  розширення, подовження дихального циклу і життєвої енергії; “дихальна гімнастика”, що  очищує енергетичні канали – наді),
  •   Медитація (духовна терапія до схід-Сонця).
  • –  Йога-кухня, вегетаріанська саттвічна їжа “для душі” – Прасад.
  • –  Лекції:  “Ведичні знання про Здоров’я”.

Оселимось у приватній садибі, неподалік термальних басейнів (10 хвилин пішки); де будемо відпочивати і практикувати виключно в товаристві  нашої групи, без «випадкових сусідів». До програми йога-туру долучаємо омовіння в термальних басейнах “Еко-термал” і “Косонь”. Йога тур проводять: Жанна Потапова і Анна Храмова (йога-тічери), Шрі Харі Дас (лектор), Бхадавардхана Дас (йога-кухар, ведичний астролог). Детальна інформація і реєстрація за тел. +38(096)8034770 Жанна Потапова, вайбер +380934492364. Доїзжати: поїздом до Мукачево, звідтам – трансфер до місця розташування.

йогатабір Прана

Мета йога-туру:  Детокс організму за Йога-терапією Сахаджі Дгауті Крійя (полегшена методика очищення стихіями: Повітрям, Водою, Сонцем, Тілесним вогнем). Очищення тіла. Відновлення і зміцнення внутрішніх систем. Профілактика стійкого здоров`я.

Коротко про систему очищення організму, яку ми застосовуємо, і яка є питомою складовою програми нашого табору.

Обгрунтовано тисячоліттями Аюрведичної практики і підтверджено прогресивними сучасними медичними дослідами, що організм людини потребує не лише постійного живлення, а й очищення. (При чому це стосується не лише фізичного, а й ментального тіла.) Організм володіє власною системою очищення, точніше, кожна жива клітина тіла має ці властивості. Але, власне з причин неприродніх, тобто, життя в умовах, які не сприяють здоровому, природньому функціонуванню людського організму, виникає збій цілісної системи, якою є людський організм. Ці причини – нераціональне харчування, використання невідповідних нашому тілу продуктів і способу приготування їжі, застосування інтоксикацій і хімічних ліків, перебування розуму в стані “постійного стресу”, недостатня або невідповідна рухова активність, та інші згубні фактори, пов’язані з так званим “сучасним ритмом” життя.

DSCN3929

  Початок будь-якого ефективного лікування, а також профілактика хвороб, в першу чергу – хронічних, завжди має починатися з очищення організму. Йдеться не про усунення симптомів хвороби, чим, здебільшого, сьогодні займається медицина і фармацевтика, а про викорінення причин хвороб. Тобто, мета очищення – приведення організму до стану, в якому здатні оновитись і запрацювати власні резерви захисту від несприятливих факторів, без застосування зовнішніх чинників –  імуно-модулюючих ліків, що мають безліч побічних ефектів і не діють в стані забрудненого організму. 

йогатабір Прана

Аюрведа і Йога розглядають організм людини, як цілісну систему, лише умовно розділяючи її на окремі підсистеми органів, які пов’язані і взаємозалежні. Тому очищення, яке відбувається у шлунково-кишковому тракті, і виконується протягом певного періоду часу, розповсюджується на усі, без винятку, органи тіла. Саме через ШКТ організм людини, кожна клітина, отримує живлення, від злагодженої роботи ШКТ залежить процес метаболізму ( тілесний вогонь ) – живлення і очищення від продуктів розпаду  кожної живої клітини і тіла в цілому. Забруднення, шлаки, неперетравлені залишки некоректної їжі, які є сприятливим середовищем для паразитів і токсичних патогенних бактерій, надлишки слизу і жовчу, що накопичуються в першу чергу, в кишечнику, призводять до аутоінтоксикації і збою функцій органів, спричиняють більшість хвороб, які на перший погляд, не пов’язані з “системою травлення”.  Трансформація тканин тіла за наукою Семи Дгату починається саме з Раси – речовини, що утворюється із їжі в процесі травлення. Подальші трансформації – Кров, М’язи, Жир, Кістки, Кістковий мозок, Насіння. Кожна жива клітина нашого тіла, будь-якого органу,  залежить від злагодженого функціонування системи травлення, чистоти і енергетики  їжі.

IMG_4210

Сьогодні відомі і застосовуються різні методики очищення, як аюрведичні: Панчакарма, Шатакарма, Пракшалана, так і методи “традиційної медицини”, як наприклад колонотерапія та інші. Деякі з них, як Панчакарма, застосовуються лише в умовах клініки, є часто недоступними через високу вартість послуг, а також є досить агресивними для організму. Йогічні Шатакарми є досить агресивними для застосування і можуть зашкодити при хибній техніці їх виконання, тим більш, якщо людина не практикує Йогу постійно і не перейшла повністю і беззаперечно на вегетаріанське меню. Пракшалана не підходить багатьом через високу концентрацію розчину. Щодо колонотерапії, яка набуває останнім часом широкого застосунку, окрім високої вартості послуг, її недоліком є те, що чистку отримують лише нижні відділи кишечнику, при чому порушується симбіотична мікрофлора.

Психосоматика в Йога-терапії

йогатабір Прана

Ми є прихильниками перевіреної тисячоліттями практики Йога-терапії, яка знайшла застосування в сучасних методиках Психо-соматики: лише через активну усвідомлену роботу з власним тілом, постійну задіяність пацієнта в процесі лікування, досягається результат викорінення хвороби. Ми практикуємо Сахаджі Дгауті Крійю за Шиванандою. Це спосіб очищення тіла, в першу чергу шлунково-кишечного тракту, і саме кишечника, як “Кореня організму”, від токсинів і шлаків за ефективною і доступною, природньою методикою, без застосування лікарських та інших хімічних засобів. Схема включає власне процедуру очищення і послідовність йога-асан, що виконуються одразу після прийому очисного розчину, до складу якого, крім теплої води, входять лиш два інгрідієнти: морська сіль і сік лимону. Після дефекації виконується омовіння, за яким слідує практика Пранаями – робота з тонкими потоками енергії і стосується очищення не лише грубої, тілесної, а в першу чергу – ментальної оболонки – тонкого тіла. Сама “чистка” відбувається в короткий проміжок часу, займає разом з асанами 1-2 години, виконується на сході Сонця. Далі після прийому сніданку, весь день присвячений відпочинку на природі, гірським походам, омовінням в гірській річці, сонячним ваннам, тощо. Вечірня практика присвячена силовій йогівській гімнастиці і Пранаямі. Медитацію виконуємо до-схід-Сонця і ввечері. Отже, методика в цілому включає не лише ранкові очисні процедури і вечірні йога-практики, а взагалом руховий режим і режим харчування: сонячні і повітрянні ванни, омовіння в гірській річці, піші походи в ліс і гори, і обов’язковий атрибут – саттвічна вегетаріанська кухня.

DSCN2221

Крім навичок очищення ми надаємо чіткі рекомендації з здорового вегетаріанського харчування, способи приготування корисної, сповненої енергії, їжі, а також з рухового режиму, фізичні вправи, дихальні техніки, які мають на меті загартувати і зміцнити фізичне тіло і привести до спокою ваш розум. Ці рекомендації мають індивідуальні відмінності у відповідності до домінуючих дош організму, про що ви дізнаєтесь на наших лекціях. Безперечно, духовні практики – медитація і розуміння своєї духовної, вищої суті, на відміну від трактування себе суто матеріальним, грубим тілом, є підгрунтям усвідомленого життя і стійкого здоров’я.

В системі Йога-терапії значне місце відведено “омовінням в природних джерелах: річках, морі, озері” і тп. Омовіння в ванні вважається доцільним лише за відсутності таких водойм  Саме з цієї причини, для посилення ефекту очищення організму за схемою Сахаджі Дгауті Крійя, у вересневому Детокс-турі
https://www.facebook.com/events/192723894930307/  розглядаємо омовіння в термальних водах, як потужний фактор.

771

Цілюща термальна вода, омовіння і фізіотерапію в якій ми застосовуємо, як додаткову процедуру очищення і зміцнення організму, є унікальна за своїм хімічним складом. Термальні води, аналогічні водам Косинського родовища, можна зустріти лише в Ісландії, Камчатці та Новій Зеландії.

Глибина свердловини з термальною водою – майже 1200 метрів. Гаряча вода, проходячи через різноманітні мінеральні шари земної кори, насичується багатьма мікроелементами та мінералами.

Лікувальні властивості води «Еко-термал» Косинського родовища було підтверджено “Українським науково-дослідницьким інститутом медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони здоров’я України” №99 від 12 грудня 2006 року. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

– опорно-руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, захворювання суглобових тканин;

– захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст.;

– периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит;

– периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I – II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,

– біліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

_(3)

Для найефективнішого оздоровлення, рекомендується перебувати у басейні з термальною водою 15-20 хв., після чого слід зробити відпочинок. Процедуру варто повторити 3 рази на день.

Протипоказання: всі гострі захворювання; хронічні в стадії загострення; онкологічні, гематологічні захворювання; туберкульоз (всі форми); інфекційні захворювання; посттравматичний синдром не раніше 3-х місяців після травми; варикозна хвороба до 1 року після гострого тромбофлебіту; ревматоїдний артрит ІІ-ІІІ ст.; сильний больовий синдром; гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст.; нестабільна стенокардія, стенокардія напруги ІІІ-ІV ФК; цироз печінки.

Загалом, термальна вода несе загально-оздоровлюючий ефект для організму, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

(використано матеріали сайту http://www.eco-termal.com/pool-2/ )

DSCN5350

Вартість йога-туру складає 7350 грн., включає: проживання, триразове харчування, йога-практику (ранкові і вечірні заняття), лекції.

Відвідування басейнів не включено до вартості Йога-туру. Оплачується додатково. Відвідування – за бажанням. 

(Денний абонемент відвідування в Еко-термал становить 250 грн., погодинна оплата – 50 грн.)

(Більше інформації про місця проведення турів дивіться на сторінці  http://yogatabir.com.ua/place.html )

йогатабір Прана