Menu

+38 096 803-47-70

ЙОГАЕКСПО 2017.Київ, 24-26.11

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

yog2

Намасте! Друзі, маємо честь виступати з семінарами на цьому величному святі здорового способу життя і духовного росту. Всіх щиро запрошуємо.

Наші виступи є складовою освітньої програми фестивалю, і відбудуться в неділю, 26 листопада, з 12:00 до 15:00 год.:
1) 12:00 “Детокс тіла за йога-терапією. Очищення – перший крок до стійкого здоров’я.” Жанна Потапова;

2) 13:00 “Гормональна йога. Психо-енергетичний аспект йоги – на практиці” Анна Храмова;

3) 14:00 “Прасад. Сила їжі, запропонованої Богу” Бхадравардхана Дас.

…Полум’я  багаття  спрямовується  вгору, до Сонця.

Джерельце тече до річки, і  зливається з  океаном.

Кожен елемент Природи прагне з’єднатися з своєю стихією, першоджерелом, від якого походить.

Кожна людина – маленький всесвіт, віддзеркалення і невід’ємна складова величного Макрокосму.  Люди, в чиїх серцях палає вогонь віри і любові до світу, що нас оточує, прагнуть єдності і спілкування, щоб спільними зусиллями зберегти наш прекрасний дім, нашу  Землю. Навчити інших бути щасливими тут і зараз.

Простором для такого спілкування і взаємодії є фестиваль ЙОГАЕКСПО, куди  ми прямуємо і запрошуємо вас. На фестивалі маємо безцінну можливість зустріти і послухати тих, хто вже змінює накраще навколишній світ своїм відданим служінням і запалює вогонь віри в інших серцях.

Тут люди дізнаються, що любити – це в першу чергу – віддавати, служити і бажати добра, не приносити шкоду світу, в якому живемо.

Що справжнє Щастя, внутрішнє, яке ніхто і ніколи не в змозі відняти у вас, – це пізнати  себе, як безсмертну  душу, частину нескінченного  духовного Вищого.

Нещастя, війни  і хвороби сучасного людства – результат невігластва і позиціонування Себе з матеріальним, фізичним тілом, мінливим бажанням якого протягом  життя служить несвідома  людина.

Здоровий спосіб життя за нашою філософією – це жити в любові і гармонії  з оточуючим світом, брати від нього лише те, що тобі належить, дотримуючись ведичного принципу  Агімса.

Чистота думок і вчинків – це саме те, що робить людину щасливою і закоханою.

Наше коло зростає і поширюється.

Я їду на ЙОГАЕКСПО, щоб розповісти про наш Йогатабір «ПРАНА», його філософію і практику. І усіх, хто вже активно відпочивав з нами, запрошую долучитися до фестивалю,  і прикрасити його вашою присутністю. Разом зі мною до фестивалю прямують Аня Храмова, мій однодумець і ваш йогатічер з Гормональної і Базової йоги, спікер фестивалю.  А також Бхадавардхана Дас, шановний йога-кухар табору, який оповість гостям фестивалю про Освячену їжу Прасад і його силу.

Друзі, ми просимо підтримати  величне починання, якого нарешті  дочекалася Україна – свято йоги, любові, єдності, духовного зростання   –  ФЕСТИВАЛЬ «ЙОГАЕКСПО».   Долучайтеся до нас!

Жанна Потапова.

http://yogaexpo.ua/

YOGATABIR (2)

йогаекспо