Menu

+38 096 803-47-70

Ваші йога-тічери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сезон 1-14 липня 2016 року з вами проведуть  йога-тічери Львівської фітнес-мережі “Форевер” Жанна Потапова і Юлія Романишин. Практикуючи з вами Йогу ми безперечно будемо теоретично розглядати вплив кожної асани, крійї, пранаями на ваш організм, обирати індивідуально кожному рівень складності практики, відповідно до вашої тренованості.

Цього літа, беручи участь у Всесвітньому Дні Йоги у Львові, 18-21.06,  ми проводили практичні семінари за наступними темами: “Йога-терапія за Шиванандою: метод очищення тіла і пробудження захисної функції організму”; “Вплив хатха-йоги на метаболізм людини”, “Вегетаріанська концепція Йоги”, “Шіршасана і цикли перевернутих асан. Їх вплив на енергетичний план і внутрішні системи організму”. Ці ж, та інші теми, обговоримо разом з вами. Про наші методики тренувань і тренерські біографії дивіться на сайті нашої фітнес-мережі www.fitness.lviv.ua.

До зустрічі в Карпатах. Намасте!

“Виконуючи асани ти не лише очистиш тіло, а й зрозумієш Закон подібного в подібному, який твердить: змінюючи накраще своє тіло, ти змінюєш Всесвіт. Бо ти і є – Він.” Трактат про Хатха Йогу.

ff04