Menu

REGISTRATION

Summer 2018

1-14 серпня

Philosophy

The philosophy of yoga camp “Prana” is to give people the knowledge and skills of yoga therapy by Sri Swami Shyvanady, called Sahaja dhauti Kriya. Their assimilation will help you adjust lifestyle and gain sustainable good health, positive attitude to the world.
We teach the practice of cleaning the body, restoring the immune system, strengthen the body yogic techniques (asanas, pranayama, bandhy, cut). Power yoga exercises (Hatha Yoga and Ashtanga Yoga vin’yasa) provide as part of the overall set of measures to restore and maintain health and quality of life.

news

Йогатабір Прана

Йога-тур 15-22 вересня 2018.

Друзі, раді повідомити вам, що плануємо осінній тижневий Йога-тур з 15 по 22 вересня на Термальних водах в Косино, Закарпатської області. Оселимось у приватній садибі, де будемо відпочивати і практикувати виключно в товаристві нашої групи, без «випадкових сусідів». Програма туру – комплексна детоксикація організму за системою Сахаджі Дгауті Крійя. Цього разу однією з складових програми є омовіння в термальній воді Косинського мінерального родовища. Цю воду звуть “живою”, окрім очисної дії вона має загальний оздоровчий вплив на організм. Термальні води сприятимуть, як найкраще, результатам нашої практики. Незмінний атрибут туру – Йога-кухня, вегетаріанська саттвічна їжа “для душі” – Прасад. Лекції: Ведичні знання про Здоров’я. Йога-тічери: Жанна Потапова і Анна Храмова. Детальна інформація і реєстрація за тел. +38(096)8034770 Жанна Потапова.

read more

йогатабір Прана

Йога-тури 2018. 1-15 серпня.

Намасте! Друзі, вже зовсім скоро зустрічаємось на серпневому Йога-турі!
Програма: цілісна йога-терапія за Шиванандою: очищення і зміцнення організму. Хатха йога. Цигун. Курс лекцій з Аюрведи та Йоги. Три види терапії. Професійна йога-кухня. Важливо: садибу орендуємо повністю, виключно для групи йога – табору. Для нас готує наш особистий йога-кухар:) Закарпаття, Рахівщина, Кобилецька Поляна. Йога-тічери – засновник проекту Жанна Потапова і Анна Храмова. Телефонуйте: 0968034770 Жанна.

read more

гормональна йога

Гормональна Йога

Друзі, до програми нашого табору, окрім традиційної Хатха-йога практики, цього літа на турах 8-15 липня та 1-15 серпня включено Гормональну йогу, що базується на практиці йога-терапії Шрі Свамі Шивананди, і збирає багато прихільників в усьому світі. Завдяки цій чудодійній практиці, ми здатні врівноважити функції внутрішніх систем, відновити і “реставрувати” тіло, спрямувати ментальну енергію в творче русло.

read more

History

Our project operates from 2014. He is the first and only in Ukraine in its format.

We first housed near Slavske in Volosyanka. Season 2015 was held near Synevir Lake, in the village of Polyana Synevyrska. We have guests from all over Ukraine: Kiev, Dnepropetrovsk, Kharkov, Zaporizhzia, Odessa, new friends from Chernivtsi, Sumy, Rivne, Luhansk region, Chernihiv, Berdyansk, and Lviv. We visited and former citizens of Ukraine who are now living in the United States and other countries. Very grateful to everyone who visited our camp again.

blog

Ведалайф 2018

Йогатабір Прана на ф

Пориньте в атмосферу Ведичної культури, Йоги, усвідомте внутрішнє щастя, безмежне і безсмертне, як саме життя! Щастя, що випромінюється і лине з Серця. Цей фестиваль, без сумніву, найбільш ДУХОВНИЙ, без релігійних обмежень, ви це відчуєте, перебуваючи на його території.
Це безкоштовно і безцінно!

read more

йогатабір Прана

Психосоматика і Аюрведа про детокс.

Систематичне своєчасне очищення організму запобігає вигорянню життєвої енергії і виникненню симптомів тривалої перевтоми, втраті «тілесного вогню».
Навіть за умови ведення здорового стилю життя ми не завжди здатні тримати в чистоті і спокою наш розум, який зазнає постійного емоційного та інформаційного перенавантаження. Через таке занечищення також виникають реакції на рівні фізичному і ментальному.

read more

шіршасана

Сахаджі Дгауті Крійя. Детокс за йога-терапією.

За вченням Шивананди 80% найбільш поширених хвороб людства є наслідком забруднення, зашлакованості, аутоінтоксикації тіла, закислення крові. Тому власне з очищення фізичного тіла починається процес лікування і відновлення стійкого здоров’я.

read more