Menu

Осінні тури.Детокс.Відновлення життєвої енергії.

DSCN2690 Восени і весною плануємо Йога-тури згідно нашої програми до Термальних басейнів в Косино, Закарпаття.  Прямі контакти: тел. +380968034770;  вайбер +380934492364 Жанна Потапова.

Програма туру – комплексна Детоксикація організму за системою Сахаджі Дгауті Крійя:

  • –  практика Йога-терапії (ранкові очисні крійї + послідовність йога-асан),
  • –  практика  Хатха йоги (вечірні тренування, “Йога в потоці”),
  •   Пранаяма ( ритмічний контроль дихання, що призводить до зосередження і спокою розуму;  розширення, подовження дихального циклу і життєвої енергії; “дихальна гімнастика”, що  очищує енергетичні канали – наді),
  •   Медитація (духовна терапія до схід-Сонця).
  • –  Йога-кухня, вегетаріанська саттвічна їжа “для душі” – Прасад.
  • –  Лекції:  “Ведичні знання про Здоров’я”.

Оселимось у приватній садибі, неподалік термальних басейнів (10 хвилин пішки); де будемо відпочивати і практикувати виключно в товаристві  нашої групи, без «випадкових сусідів». До програми йога-туру долучаємо омовіння в термальних басейнах “Еко-термал” і “Косонь”. Йога тур проводять: Жанна Потапова і Анна Храмова (йога-тічери), Шрі Харі Дас (лектор), Бхадавардхана Дас (йога-кухар, ведичний астролог). Детальна інформація і реєстрація за тел. +38(096)8034770 Жанна Потапова, вайбер +380934492364. Доїзжати: поїздом до Мукачево, звідтам – трансфер до місця розташування.

йогатабір Прана

Мета йога-туру:  Детокс організму за Йога-терапією Сахаджі Дгауті Крійя (полегшена методика очищення стихіями: Повітрям, Водою, Сонцем, Тілесним вогнем). Очищення тіла. Відновлення і зміцнення внутрішніх систем. Профілактика стійкого здоров`я.

Коротко про систему очищення організму, яку ми застосовуємо, і яка є питомою складовою програми нашого табору.

Обгрунтовано тисячоліттями Аюрведичної практики і підтверджено прогресивними сучасними медичними дослідами, що організм людини потребує не лише постійного живлення, а й очищення. (При чому це стосується не лише фізичного, а й ментального тіла.) Організм володіє власною системою очищення, точніше, кожна жива клітина тіла має ці властивості. Але, власне з причин неприродніх, тобто, життя в умовах, які не сприяють здоровому, природньому функціонуванню людського організму, виникає збій цілісної системи, якою є людський організм. Ці причини – нераціональне харчування, використання невідповідних нашому тілу продуктів і способу приготування їжі, застосування інтоксикацій і хімічних ліків, перебування розуму в стані “постійного стресу”, недостатня або невідповідна рухова активність, та інші згубні фактори, пов’язані з так званим “сучасним ритмом” життя.

DSCN3929

  Початок будь-якого ефективного лікування, а також профілактика хвороб, в першу чергу – хронічних, завжди має починатися з очищення організму. Йдеться не про усунення симптомів хвороби, чим, здебільшого, сьогодні займається медицина і фармацевтика, а про викорінення причин хвороб. Тобто, мета очищення – приведення організму до стану, в якому здатні оновитись і запрацювати власні резерви захисту від несприятливих факторів, без застосування зовнішніх чинників –  імуно-модулюючих ліків, що мають безліч побічних ефектів і не діють в стані забрудненого організму. 

йогатабір Прана

Аюрведа і Йога розглядають організм людини, як цілісну систему, лише умовно розділяючи її на окремі підсистеми органів, які пов’язані і взаємозалежні. Тому очищення, яке відбувається у шлунково-кишковому тракті, і виконується протягом певного періоду часу, розповсюджується на усі, без винятку, органи тіла. Саме через ШКТ організм людини, кожна клітина, отримує живлення, від злагодженої роботи ШКТ залежить процес метаболізму ( тілесний вогонь ) – живлення і очищення від продуктів розпаду  кожної живої клітини і тіла в цілому. Забруднення, шлаки, неперетравлені залишки некоректної їжі, які є сприятливим середовищем для паразитів і токсичних патогенних бактерій, надлишки слизу і жовчу, що накопичуються в першу чергу, в кишечнику, призводять до аутоінтоксикації і збою функцій органів, спричиняють більшість хвороб, які на перший погляд, не пов’язані з “системою травлення”.  Трансформація тканин тіла за наукою Семи Дгату починається саме з Раси – речовини, що утворюється із їжі в процесі травлення. Подальші трансформації – Кров, М’язи, Жир, Кістки, Кістковий мозок, Насіння. Кожна жива клітина нашого тіла, будь-якого органу,  залежить від злагодженого функціонування системи травлення, чистоти і енергетики  їжі.

IMG_4210

Сьогодні відомі і застосовуються різні методики очищення, як аюрведичні: Панчакарма, Шатакарма, Пракшалана, так і методи “традиційної медицини”, як наприклад колонотерапія та інші. Деякі з них, як Панчакарма, застосовуються лише в умовах клініки, є часто недоступними через високу вартість послуг, а також є досить агресивними для організму. Йогічні Шатакарми є досить агресивними для застосування і можуть зашкодити при хибній техніці їх виконання, тим більш, якщо людина не практикує Йогу постійно і не перейшла повністю і беззаперечно на вегетаріанське меню. Пракшалана не підходить багатьом через високу концентрацію розчину. Щодо колонотерапії, яка набуває останнім часом широкого застосунку, окрім високої вартості послуг, її недоліком є те, що чистку отримують лише нижні відділи кишечнику, при чому порушується симбіотична мікрофлора.

Психосоматика в Йога-терапії

йогатабір Прана

Ми є прихильниками перевіреної тисячоліттями практики Йога-терапії, яка знайшла застосування в сучасних методиках Психо-соматики: лише через активну усвідомлену роботу з власним тілом, постійну задіяність пацієнта в процесі лікування, досягається результат викорінення хвороби. Ми практикуємо Сахаджі Дгауті Крійю за Шиванандою. Це спосіб очищення тіла, в першу чергу шлунково-кишечного тракту, і саме кишечника, як “Кореня організму”, від токсинів і шлаків за ефективною і доступною, природньою методикою, без застосування лікарських та інших хімічних засобів. Схема включає власне процедуру очищення і послідовність йога-асан, що виконуються одразу після прийому очисного розчину, до складу якого, крім теплої води, входять лиш два інгрідієнти: морська сіль і сік лимону. Після дефекації виконується омовіння, за яким слідує практика Пранаями – робота з тонкими потоками енергії і стосується очищення не лише грубої, тілесної, а в першу чергу – ментальної оболонки – тонкого тіла. Сама “чистка” відбувається в короткий проміжок часу, займає разом з асанами 1-2 години, виконується на сході Сонця. Далі після прийому сніданку, весь день присвячений відпочинку на природі, гірським походам, омовінням в гірській річці, сонячним ваннам, тощо. Вечірня практика присвячена силовій йогівській гімнастиці і Пранаямі. Медитацію виконуємо до-схід-Сонця і ввечері. Отже, методика в цілому включає не лише ранкові очисні процедури і вечірні йога-практики, а взагалом руховий режим і режим харчування: сонячні і повітрянні ванни, омовіння в гірській річці, піші походи в ліс і гори, і обов’язковий атрибут – саттвічна вегетаріанська кухня.

DSCN2221

Крім навичок очищення ми надаємо чіткі рекомендації з здорового вегетаріанського харчування, способи приготування корисної, сповненої енергії, їжі, а також з рухового режиму, фізичні вправи, дихальні техніки, які мають на меті загартувати і зміцнити фізичне тіло і привести до спокою ваш розум. Ці рекомендації мають індивідуальні відмінності у відповідності до домінуючих дош організму, про що ви дізнаєтесь на наших лекціях. Безперечно, духовні практики – медитація і розуміння своєї духовної, вищої суті, на відміну від трактування себе суто матеріальним, грубим тілом, є підгрунтям усвідомленого життя і стійкого здоров’я.

В системі Йога-терапії значне місце відведено “омовінням в природних джерелах: річках, морі, озері” і тп. Омовіння в ванні вважається доцільним лише за відсутності таких водойм  Саме з цієї причини, для посилення ефекту очищення організму за схемою Сахаджі Дгауті Крійя, у вересневому Детокс-турі
https://www.facebook.com/events/192723894930307/  розглядаємо омовіння в термальних водах, як потужний фактор.

771

Цілюща термальна вода, омовіння і фізіотерапію в якій ми застосовуємо, як додаткову процедуру очищення і зміцнення організму, є унікальна за своїм хімічним складом. Термальні води, аналогічні водам Косинського родовища, можна зустріти лише в Ісландії, Камчатці та Новій Зеландії.

Глибина свердловини з термальною водою – майже 1200 метрів. Гаряча вода, проходячи через різноманітні мінеральні шари земної кори, насичується багатьма мікроелементами та мінералами.

Лікувальні властивості води «Еко-термал» Косинського родовища було підтверджено “Українським науково-дослідницьким інститутом медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони здоров’я України” №99 від 12 грудня 2006 року. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

– опорно-руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, захворювання суглобових тканин;

– захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст.;

– периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит;

– периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I – II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,

– біліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

_(3)

Для найефективнішого оздоровлення, рекомендується перебувати у басейні з термальною водою 15-20 хв., після чого слід зробити відпочинок. Процедуру варто повторити 3 рази на день.

Протипоказання: всі гострі захворювання; хронічні в стадії загострення; онкологічні, гематологічні захворювання; туберкульоз (всі форми); інфекційні захворювання; посттравматичний синдром не раніше 3-х місяців після травми; варикозна хвороба до 1 року після гострого тромбофлебіту; ревматоїдний артрит ІІ-ІІІ ст.; сильний больовий синдром; гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст.; нестабільна стенокардія, стенокардія напруги ІІІ-ІV ФК; цироз печінки.

Загалом, термальна вода несе загально-оздоровлюючий ефект для організму, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

(використано матеріали сайту http://www.eco-termal.com/pool-2/ )

DSCN5350

Вартість йога-туру складає 7350 грн., включає: проживання, триразове харчування, йога-практику (ранкові і вечірні заняття), лекції.

Відвідування басейнів не включено до вартості Йога-туру. Оплачується додатково. Відвідування – за бажанням. 

(Денний абонемент відвідування в Еко-термал становить 250 грн., погодинна оплата – 50 грн.)

(Більше інформації про місця проведення турів дивіться на сторінці  http://yogatabir.com.ua/place.html )

йогатабір Прана