Menu

+38 096 803-47-70

Лекції і обговорення на теми Ведичної культури і Психології сім’ї. Індивідуальна психотерапевтична практика медитації .

Збагачено  теоретичну програму і перелік додаткових послуг. Поспішайте дізнатись, як завжди бути здоровим і врівноваженим, оминути коло залежності від ліків і лікарів, налагодити стосунки з близькими.

Пропонуємо новинку сезону 2016, бонусом для учасників йога-табору:  щоденні лекції з Ведичної культури і Психології сім’ї. Також до програми туру, крім практичних занять, ваші йога-тічери підготували теоретичні семінари на такі теми: “Йога терапія за Шиванандою”, “Суть Сагаджі Дгауті Крійї”, “Вплив йоги на покращення метаболізму”, “Вегетаріанська концепція Йоги”, “Чакри і їх вплив на людину”, “Бандхи. Принцип роботи”, “Йога і лімфатична система”.

Йога-тур “Сахаджі Дхауті Крійя – очищення тіла, детоксикація, відновлення усіх внутрішніх систем”. Що ви отримаєте? Відновлення організму, навички полегшених аюр-ведичних технік очищення, підвищення рівня здоров”я. Стійкість нервової і пробудження імунної системи.

Триває реєстрація на літній  Йога-тур 2016. Заїзди 7-ми, 10-ти, 14-ти денної тривалості, з 1 по 14 липня. Розташування: Мукачівський р-н,  бальнео-кліматична зона Синяк. Приватний сучасний готель з великою територією. На території : баня на дровах, чан травяний, річка з обладнаним для купання місцем. Власна кухня з літньою терасою (готуватимуть вегетаріанські кухарі). Вартість турів відповідно: Тиждень – 6400 грн., 10 днів – 8200 грн., 14 днів – 10300 грн., йога- вікенд:  3 дні – 3300 грн, 2 дні – 2200 грн.  Включено: проживання в комфортних умовах ( двомісні  номери з санвузлом), трансфер з/до залізничної  станції “Карпати”,  трьохразове гаряче харчування, йога-терапія, практика хатха-йоги. Тур до Косинських термальних басейнів оплачується додатково (абонемент на 3 години 250 грн., плюс трансфер приблизно  100 грн.) Реєстрація і бронювання місць відбувається по факту 50% передоплати. Доїзд: поїздами Ужгородського або Мукачівського напрямку до станції КАРПАТИ. Звідти робимо трансфер до місця базування.(також автобусом, маршруткою зі  ст.Карпати, або Мукачевого до селища Синяк, Чинадієво, або санаторію Синяк). Інформація за тел.0934492364; 0968034770 Жанна.

IMG_3911