Menu

+38 096 803-47-70

Психосоматика і Аюрведа про детокс.

йогатабір Прана

Чому необхідно систематично очищати організм?

Забруднені і зашлаковані системи дають збій функцій. Через порушення однієї системи страждають інші і весь організм в цілому.

Занечищення зазнає і дає збій не лише фізична, груба оболонка тіла, а також і тонка – ментальна, через надлишок «неперетравленої» інформації і емоцій. З цієї причини виникають втрата життєвої енергії, втома, депресія.

Зашлакованість тіла  викликає згасання «тілесного вогню» – балансу процесів асиміляції і дисиміляції, тобто загального метаболізму. Що на тілесному плані, окрім загальної слабкості і втоми, може викликати надлишок або втрату ваги.

За Аюрведою 80% хвороб виникають через забруднення кишечника – «кореня організму». Згідно сучасних  досліджень Королівської Академії Медицини Великої Британії  – 95% сучасних хвороб людства прямо чи опосередковано виникають внаслідок занечищення кишечника.

DSCN1806

За доктором  Аюрведи Борисом Рагозіним:

… Систематичне своєчасне очищення організму запобігає вигорянню життєвої енергії і виникненню симптомів тривалої перевтоми, втраті  «тілесного вогню».

Навіть за умови ведення здорового стилю життя ми не завжди здатні тримати в чистоті і спокою наш розум, який зазнає постійного емоційного та інформаційного перенавантаження. Через таке занечищення також виникають реакції на рівні фізичному і ментальному. Сучасна гілка психології – психо-соматика  підтверджує висновки, що були здавна відомі Аюрведі: більшість хвороб коріниться в стані нашого розуму; неможливо подолати хворобу знаходячись в тому ж стані свідомості, в якому проблема утворилась. Методи викорінення хвороб, що виникли внаслідок  «неперетравлених емоцій» – очищення тіла, повільні Пранаями           ( мовою психосоматики – дихальна гімнастика ) йога-асани, медитація. Отже, надлишок емоцій, які ми не в силі «перетравити», забруднюють нас не менше, ніж невідповідна їжа. Щодо їжі – її неправильний прийом , в поспіху, «на бігу», коли розум зайнятий сторонніми думками і сповнений емоціями, сприяє  занепаду життєвої енергії і втраті тілесного вогню. Такий спосіб споживання їжі,  навіть коректно приготовленої, несе інертність і важкість тілу, викликає в першу чергу проблеми ШКТ, і через неї – звісно, організму в цілому. Занечищені системи надають керівним органам і залозам невідповідні  сигнали, що призводить, в свою чергу, до гормонального дизбалансу. Так, наприклад, людина з надлишковою вагою може постійно потерпати на  хибне почуття  голоду.

йогатабір Прана

Очищення є першим необхідним кроком, якого деколи виявляється достатньо, для попередження і лікування наступних хвороб:

– Хвороби загальної перевтоми

– Хвороби втоми з головними болями, ломотою і болями невиявленого походження

– Хвороби з аномальними виділеннями слизу,висипами, мокротинням

– Хвороби з застойними явищами і відкладеннями, ново-утвореннями: кіста, полипи, пухлини,камені, ожиріння

– Хвороби з деформацією органів, зміни їхніх форм і функцій: атеросклєроз, ревматизм, поліартрит

–  Розвиток паралічей (ніг, частин обличчя, внутрішніх органів)

–  Хвороби з руйнацією внутрішніх органів (рак – як «помста природи за неправильно вжиту їжу»)

–  Гепатит, що виникає внаслідок тривалого застосування ліків.

DSCN1520

Пам’ятаємо, що попередити хворобу набагато легше, ніж вилікувати її в тій стадії, коли вона вже проявилася на фізичному плані – в грубому тілі. Те ж саме стосується очисних процедур, які є невід’ємною складовою ефективної і стійкої профілактики будь-яких  хвороб. Очисні процедури не слід застосовувати в період загострення хвороби…

Очищення за Йога-терапією передбачає детоксикацію усіх систем і відновлення стійкого метаболізму, очищення психологічного  фону. Сприяє ясності і спокою розуму.

Систематичне планове очищення за Аюрведою і Йога-терапією, яке ми пропонуємо в Йогатаборі «Прана»  звільнить ваше тіло від зайвого і інертного, надасть перезагрузку психологічного рівня.

йогатабір Прана