Menu

+38 096 803-47-70

Ваші йога-тічери

Сезон 1-14 липня 2016 року з вами проведуть  йога-тічери Львівської фітнес-мережі “Форевер” Жанна Потапова і Юлія Романишин. Практикуючи з вами Йогу ми безперечно будемо теоретично розглядати вплив кожної асани, крійї, пранаями на ваш організм, обирати індивідуально кожному рівень складності практики, відповідно до вашої тренованості.

Цього літа, беручи участь у Всесвітньому Дні Йоги у Львові, 18-21.06,  ми проводили практичні семінари за наступними темами: “Йога-терапія за Шиванандою: метод очищення тіла і пробудження захисної функції організму”; “Вплив хатха-йоги на метаболізм людини”, “Вегетаріанська концепція Йоги”, “Шіршасана і цикли перевернутих асан. Їх вплив на енергетичний план і внутрішні системи організму”. Ці ж, та інші теми, обговоримо разом з вами. Про наші методики тренувань і тренерські біографії дивіться на сайті нашої фітнес-мережі www.fitness.lviv.ua.

До зустрічі в Карпатах. Намасте!

“Виконуючи асани ти не лише очистиш тіло, а й зрозумієш Закон подібного в подібному, який твердить: змінюючи накраще своє тіло, ти змінюєш Всесвіт. Бо ти і є – Він.” Трактат про Хатха Йогу.

ff04